Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjemmel 1 év után válunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemmel 1 év után válunk közös megegyezéssel, gyerekünk nincsen. Novemberbe lesz az első tárgyalás. Ilyen feltétellel elválasztanak minket az első tárgyláson?

Figyelt kérdés

2012. okt. 31. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen feltétellel?
2012. okt. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia,


Azzal a feltétellel, hogy nincs gyerek és közös megegyezéssel nyújtottuk be a keresetet.

2012. okt. 31. 11:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom van egy békítő tárgyalás de csak formalitás. Tehát másodszorra fogtok tudni válni. De lehet már változtak a törvények.
2012. okt. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Anyámék 2 évvel ezelőtt váltak. És igen először van egy békitő. És csak a következőn tudtok elválni.
2012. okt. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Én gyerekkel váltam el. Közös megegyezéssel. Mivel mi már elosztottuk az ingó és ingatlan vagyont, és teljes egészében megbeszéltük a gyermekünk helyzetét, így nekünk nem volt békítő tárgyalás. Mi jeleztük azt is hogy egy ideje már külön élünk, külön kasszán. 1 tárgyalásunk volt csak. Ilyen esetekben felesleges a békítő tárgyalás. A bíró úgyis megkérdezi hogy láttok-e esélyt arra hogy újra együtt legyetek. Nemet kell mondani..
2012. okt. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Csak a bíron mulik.
2012. okt. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy éve váltunk el. Megegyeztünk a válásban és az anyagi javak elosztásában is. Nem volt békítő, elsőre elválasztottak.
2012. okt. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi is szépen, közös megegyezéssel váltunk el. Vitás dolog nem volt közöttünk. A gyerek elhelyezésében és a vagyonelosztást illetően megegyeztünk egymás között, amit a tárgyaláson közöltünk a bíróval. Elsőre elválasztottak bennünket, nem volt békítő tárgyalás.
2012. okt. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs gyerek és mindenben megegyeztetek, első tárgyaláson elválasztanak.
2012. okt. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ezt a sok választ.
2012. okt. 31. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!