Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ver a feleségem, és teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ver a feleségem, és teljesen tehetetlennek érzem magam. Pár hete ököllel támadt rám, ma este pedig váratlanul az arcomba verte a laptopomat, miközben békésen feküdtem az ágyon, és gépeltem- majd hozzámvágta a papucsomat. Valaki segitsen!?

Figyelt kérdés

Az indok nevetséges, szerinte odavagyok egy, szombat esténként a TV-ben szereplő énekesnőért. Azaz féltékeny, pedig oka nincs. Viszont fenyegetőzik, hogy elválik. Teljesen nevetséges.


A baj inkább az, hogy meggyőzéssel nem lehet kordában tartani. S mivel nálam jóval kisebb termetű, a visszaütés szóba sem jöhet. Igy viszont terrorban élek, már alig merem bekapcsolni a TV-t vagy a számitógépem. Költözni nincs hova, igy viszont folyamatos rettegés az életem.


És ez sajnos nem vicc.

Mit tehetek?


2012. nov. 4. 00:20
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
26%
De, ez sajnos egy vicc.
2012. nov. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
95%
hát, tudsz vele olyanokat csinálni, ami nem okoz sérülést, pl. leöntöd hideg vízzel, de ebből állandó háború lesz... szerintem a válás lenne a legjobb, ha legközelebb ezzel jön, mondd, hogy váljon csak nyugodtan, te is benne vagy.
2012. nov. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
94%

Most ha ezt egy nő kérdezné akkor mindenki azt írná, hogy két dolgot csinálj menj orvoshoz látlelettért a másik pedig keres ügyvédet a váláshoz.

Én neked is ezt tanácsolom. Ez ugyan olyan családod belüli erőszak mintha férfi verné a nőt.

2012. nov. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
48%
Ne mondj már, hogy ha kétszer akkora vagy mint ő, és leordibálod a fejét akkor nem ijed meg:D
2012. nov. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
93%
Hát szerintem vele van a baj ugyhogy neki kene tenni valamit...leckéztesd meg. ..menj el pár napra vagy bármi
2012. nov. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
94%

Figyelj Kérdező, ha ez a kérdés komoly, akkor a feleségednek pszichológusra vagy pszichiáterre lenne szüksége, mielőtt komolyabb baj történik.

Jó, vissza nem ütsz, ez OK, azért nyugodtan lefoghatod.

2012. nov. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:

Köszi a választ - érdekes gondolat, megfontolom. Bár amilyen idegállapotban van ilyenkor , a hideg viz attól tartok , csak olaj a tűzre... azt nem akarnám, hogy előkerüljön az ütő vagy más..


Most született meg a második babánk, 5 hetes. Imádom a gyerekeimet, minden napomat velük töltöm, reggeltől esig- épp két munka között vagyok, igy most picit több időm van rájuk. Elvesziteni nem akarom őket, de azt sem szeretném, ha az lenne a minta, hogy a fizikai fenyegetés és terror normál dolog egy a család életében. Leginkább az lenne jó, ha a feleségem belátná, ez igy nem cool.


Korábban jól kerestem, de ma már a megtakaritásaimat éljük fel, igy az életszinvonalunk sem ugyanaz: kiestek az egzotikus utak, nagyszülőknál élünk, stb. De amim van, azt beosztom és a családra költöm, feleségemnek is utalok havi appanázst. És persze munkát is keresek 1000-rel..

2012. nov. 4. 00:36
 8/66 anonim ***** válasza:
76%
Én megmondanám ha ezt nem fejezi be záros határidőn belül akkor elválok. Ilyen esetben mondjuk jól jönne a látlelet, hogy ne ilyen bolond nő nevelje a gyerekeket.
2012. nov. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan ülj le beszélgetni a feleségedel...és kérd meg,hogy maradjon higgadt...föleg a gyermeketek miatt...
2012. nov. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:

Leordibálás korábban néha működött, mostanában ez már nem opció, főképp nem éjszaka mikor a gyerekek alszanak. Feleségemnek gyakorlatilag vérben forognak a szemei ilyenkor, nincs magánál...


Ha elköltözök, akkor a házat is itt hagyom, meg a gyerekeket is. Kinek lenne ez jó? No és a 2 éves fiam, ő nagyon ragaszkodik, összetörne a szive, és az enyém is. Ráadásul a feleségem meg van róla győződve, hogy ez egy teljesen legitim igény a részéről. Nem értem miért, mint a kőbálvány úgy nézem a TV-t, megszólalni sem merek nem hogy felnevetni. Most már egy ideje ráadásul mindig csak fülhallgatóban, hogy elkerüljem az agressziót, de igy is beviharzik, és kikapcsolja, majd 10 perc múlva bejön, és az az arcomba vágja a laptopot...

2012. nov. 4. 00:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!