Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tegnap írtam a férjemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap írtam a férjemmel kapcsolatban? Olvasd el szükség lenne megint jó tanácsokra. Tegnapi kérdésem címe:tegnap-este-derult-ki-kiakadtam. (bocs nem engedi a linket) Megint lenne kérdésem?

Figyelt kérdés

Ott tartottam hogy tegnap este még lelkiismeret furdalása volt.Viszont mikor hazajött munkából közölte,hogy az exet jól leb.szta és azon szörnyülködtek a férfi munkatársaival együtt,hogy mennyire bunkó ez a nő mert egy kisgyerekes családapára hajtott rá.!!!

Neki(a nőnek) köszönhetően én már nem fogok bízni benne soha.

Ezt olyan átéléssel adta/adja elő hogy már arra gondoltam elment az esze.:S

Egyszerűen nem fogja fel hogy is történt az egész,vagy nem akarja.Váltig állitja hogy nem történt semmi és a nő idézem: "egy h.lye f.sz."

Na ezt mire véljem?

Ráadásul én várnék valami kis bűnbánást vagy valamit de ilyen férfi felfogással sosem kapom meg.Azonkívül ugyanugy bújna meg ölelgetne mint eddig.Ötletek?


2012. szept. 13. 14:13
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
74%
Ezt nem ertem. Tegnap nem ugy volt, hogy a ferjed hajtott a nore? A no pedig kosarat adott? Akkor miert ot bunkozzak le? Es miert neki koszonhetoen nem tudsz bizni?
2012. szept. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően senkit nem tisztel a pasid, és ennyit siekrült aférfi kollégákkal kisütnie a munkahelyen, hogy elkerülje az otthoni "hisztit". (Nagy idézőjelek közt... ;)


Ez az első benyomásom.

2012. szept. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

De ugy történt kedves első ahogy mondod.Most mégis ő hepciáskodik.

Ezért gondolom hogy nem normális.

Kedves második tényleg nem tisztel senkit szerintem is igy van.Szerintem szégyelli a csajt a többi pasi előtt ezért játsza az eszét.

2012. szept. 13. 14:27
 4/48 anonim ***** válasza:
51%

ácsi-ácsi!

Miért is a nö a hibás mert nem tudsz bizni a férjedben?Oda két ember kellett nem csak a nö.Nem olvastam a tegnapit,esetleg ha belinkelnéd.

Egyébként egy jó tanács--- ne engedd magadhoz közel egy ideig kicsit bánkódjon már hogy mit tett te meg legyél kicsit kitartó pár napig.

2012. szept. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
87%
Annak dacára, hogy nyilván nem kedveled most túlzottan az exét sem, azért ugye mégiscsak egy nő, akit ő anno társául választott. Most ő tepert a csajnál, erre így beszél arról anőről... Akarsz te lenni a következő, akiről ilyeneket mond?! Mert aki az egyik exét ennyire tartja és tiszteli, az a következőt is így fogja...
2012. szept. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
2012. szept. 13. 14:33
 7/48 anonim ***** válasza:
100%

Elso vagyok.

A nonek koszonheto, hogy a ferjed nem lepett felre.

Nem bantastt, hanem koszonetet erdemelne. Sztem.

A ferjed egy rohadt nagy barom. Aheltett, hogy azzal torodne , hogy helyre hozza a kapcsolatotokat es orulne, hogy nem csinalt meg nagyobb baromsagot. Azon van kiakadva, hogy nem ment el vele? Hihetetlenul nevetseges....

2012. szept. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam elmegyek a gyerekkel pár napra szüleimhez és nem veszem fel neki a telót,sőt nem is szólok hol vagyunk.Vagy ez durva?

Amugy tényleg nem tisztel senkit még a saját anyját se.Velem eddig jó volt és jó apa,de pár hónapja már változott a viselkedése.

2012. szept. 13. 14:35
 9/48 A kérdező kommentje:
Én szomorkodom itthon,miközben ő a csajt szidja hogy bekavart a házasságunkba.Nagyon jól esne egy bocsánat.
2012. szept. 13. 14:37
 10/48 anonim ***** válasza:
62%
Én azt tenném amit írtál, elmennék pár napra, és döntse el végre hogy kellesz még neki, vagy nem.
2012. szept. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!