Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » S. O. S. Apu megcsalja anyut?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Apu megcsalja anyut?

Figyelt kérdés

Apum egy ideje dolgozik egy nőnél. Egy családos nőnél, van férje gyereke. Egy ideje észrevettem, hogy apum mindig fenn van, és chatel avval a nővel. Persze anyu nem sejt semmit. Apu általában 7 előtt megy dolgozni, és este 6-kor ér haza.

Ma viszont láttam hogy sziveket írt neki (apu a nőnek). És nem merek szólni senkinek. Mit tegyeek?


2012. nov. 5. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a válaszok azért eléggé úgymond bántóak vagy nem tudom..

Ha jó viszonyba vagy apuddal szerintem ülj le vele és beszélj vele erről. Anyudnak semmiképpen se "köpd be" mert azzal elrontod az egészet.

2012. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen legyél biztos benne, továbbra is figyeld, hogy mit cselekszik az apud. De ha már sziveket küldözget a nõnek, ott már lehet valami.

Ha még egyszer látod, hogy chatel a nõvel,menjél oda és kérdezd meg apudtól, hogy ez meg mit jelentsen?

Hány éves vagy?

2012. nov. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos azt kell mondanom, hogy valószínűleg megcsalja. Az én szüleimnél is hasonló volt a helyzet (nem szeretném ezt most részletezni) és végül válás lett a vége.
2012. nov. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy?
2012. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

"5.: Hát igazából ha megcsalja, akkor inkább váljanak el." - tudod, a felnőttek világa nem így működik ... keresik a bajt maguknak, de aztán ha komolyra fordul visszahőkölnek


nem tudom milyen viszonyban vagy apukáddal, de belecsaphatsz a lecsóba, a sokkolás sokkal hatásosabb mint a finom óvatos jelzések, tehát:

"- apu, szereted anyut?

- miért kérded?

- apu, csak válaszolj

- persze, hogy szeretem

- és engem is szeretsz?

- te kis buta, hát persze

- akkor jó, mert szörnyű lenne, ha elválnátok. És a nénit is szereted akivel chatelsz?

- miket beszélsz büdös kölyök?!

- apu én csak magunkból indulok ki, mert tudod, ha chaten szívecskét küldünk egymásnak az már szerelem, és én nagyon nem akarom, hogy te anyun kívül mást is szeress. Na szia, megyek tanulni."

2012. nov. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez teljes egészében apukád felelőssége. Nem vagy köteles szólni senkinek sem.
2012. nov. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
ne hallgass azokra, akik azt mondják nem kell szólnod ... ha apukád most még az elején kap egy kis kokit (egyelőre tőled) akkor talán vissza tud táncolni ... ha már késő lesz akkor meggyőzi magát, hogy mindenkinek úgy lesz jó, ha elmegy, pedig nem
2012. nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Előzőnek (és akik szerint szólni kell): Én nem lennék biztos benne, hogy apuka jól reagál...
2012. nov. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

attól függ mi számít jónak


ha még elején van a lamúrnak, akkor előjön az agyából onnan hátulról, hogy a fenébe, nekem családom is van ... azt mondom az sem baj, ha a gyerek a fent általam írt párbeszédet könnyes szemmel játssza el

2012. nov. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Bence_ ***** válasza:
100%

Beszéld meg édesapáddal.

Ha szeret akkor megbeszélitek és talán lesz értelmes válasza.

Ha elhesseget akkor meg már tök 8.

Családban a legnagyobb marhaságok általában akkor történnek amikor nem kommunikálnak egymással.

2012. nov. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!