Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apukám megcsalja anyukámat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apukám megcsalja anyukámat, valaki megtudja mondani hogy mi ez a szám:3690643345?

Figyelt kérdés
Apukám mobilján találtam 1-2 sms-t valami társkereső oldalról, és egy tegnapi smsben az volt írva hogy: szia, nagyon hiányzol, találj valami ürügyet és találkozunk a helyünkön. egy előtte lévő smsben pedig az volt írva h erika megismerkedne veled ha te is vele akkor küld el az ok szót. anyukámnak nem mertem szólni mert nagyon beteg és félek hogy rontana az állapotán ha ezt megtudná. az smsek erről a számról jöttek: 3690643345.- aki tudja hogy ez melyik társkeresőnek a száma kérem írja meg nagyon fontos lenne:(
2011. jún. 11. 09:56
1 2 3
 1/25 LN09 ***** válasza:
100%

[link]

Ennek az oldalnak a száma. Társkereső...

2011. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2011. jún. 11. 10:08
 3/25 anonim ***** válasza:
72%
kénre szólni anyukádnak... ha később tudja meg rosszabb lesz
2011. jún. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
39%
Isten őrizz, hogy a gyerek legyen a szarkeverő. Mivel egy társkeresős sms amúgy is csak nagyon közvetett "bizonyíték".
2011. jún. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
49%

Sajnálom, hogy így alakult:/ De szerintem ne ártsd bele magad, iszonyú nagy vitákat robbanthatsz ki.


20L

2011. jún. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Én mindig azt mondom, hogy egy gyerek jobb ha őszinte. Én először apukádnak beszélnék négyszemközt, hogy adjon magyarázatot ezekre a dolgokra, hogy miért csinálja ezeket, ha idegesen reagál és nem tudjátok megbeszélni, akkor bizony nincs más, mint hogy szólnod kell anyukádnak. Neki is ugyan olyan joga van tudni erről. Ugyan tényleg nagy vitákat lehet ebből kiváltani, de ha a szüleid normális hangnemben meg tudják beszélni, akkor nem hiszem, hogy rosszul cselekedtél volna.
2011. jún. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
Igen szerintem is szerencsétlen gyerek várja meg, hogy az apja kidobja majd az anyát, és majd akkor veszekedjenek.. Üljön tétlenül, és élje majd le azzal a bűntudattal az életét, hogy én szólhattam volna, vagy tehettem volna valamit. Nagyon ügyesek vagytok, tanítsátok neki azt, hogy el kell futni a problémák elől, fogja be a fülét -_- Második válaszoló voltam
2011. jún. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó: mennyivel jobb az, hogy ha azt érzi, hogy az anyukája állapota romlott amiatt, hogy ezt elmondta neki? Mennyit tudna most szerinted kezdeni ezzel a helyzettel?

Mennyivel lenne jobb, hogy ha Ő ugrasztja egymásnak a szüleit és utána élete végéig ezzel a bűntudattal kell élnie?


Ez nem az Ő sara, Ő egy gyerek és nem az a dolga, hogy beleszóljon a szülei kapcsolatába. Esetleg még az édesapjának mondhatná meg, hogy tud róla...


Úgy sem tudja rendbe hozni köztük a dolgukat, és nem is az ő felelőssége. Ez a szülei felelőssége. Kívülről megítélni, hogy miért tesz valaki valamit, nem lehet. És nem is dolga senkinek.


Ha beleavatkozik, valamelyik szülővel neki is meg fog romlani a kapcsolata..

2011. jún. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Ne anyukáddal beszélj, hanem apukáddal.
2011. jún. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
33%

Nem vagyok meggyőződve az igazamról, de szerintem az anyja tartozik magyarázattal, ezért csak neki kéne először említeni a dolgot.

De, mondom, nagyon nehéz eset, nem látható előre, hogyan reagálnak majd a szülők, vagyis most csak az anya, ami a gyerek szempontjából nagyon nem mindegy. Támogatom azt, hogy a gyerek ne robbantson ki konfliktust, ne ugrassza egymásnak a szülőket.

2011. jún. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!