Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most akkor örökké egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor örökké egyedül kell lennem?

Figyelt kérdés

Április óta külön élünk a férjemmel, a válást beadtam, amelyik nap elköltöztem. 1 éves a gyerek, jött velem.


Azóta hébe-hóba hol felbukkan, hol eltűnik, bánt, zsarol, megaláz, folyamatosan jár a nyakamra. A gyerekkel is kardoskodik, hogy elszakítottam tőle (holott 30 percre költöztem tőle, és hetente többször is átvittem, de akkor is csak bántott, és szidott). Mivel nem volt jövedelme, kirakták a lakásból, munkája nincs, ezért ingázik ide-oda.


Novemberben lesz a válóperes tárgyalás, de azt mondta, nem jön el, és halasztást kér, mert ő nem fogja hagyni, hogy elválasszanak minket. Mivel nem lakik a bejelentett lakcímén, nem kapta meg a hivatalos értesítést sem. Azt mondta, mindent meg fog tenni hogy ne sikerüljön a válás, pedig én MINDENKÉPPEN válni akarok.


Folyton zsarol, hogy kezdjük újra a gyerek miatt. Amikor az a válasz hogy már nem szeretem, azt mondja, áldozatokat kell hoznunk a gyerek miatt. Én pedig nem akarok 20 évet leélni egy rossz házasságban, eltartani a részeges férjemet, csak mert van tőle egy gyerekem!


Amúgy meg rossz egyedül, nem fogad el senki. 22 éves vagyok, van iskolám, van állásom, nem vagyok kisebbségi, és nem :(


Most akkor örökké házasságban kell maradjak? Meddig megy ez így? :(



2012. nov. 7. 11:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen még nagyon fiatal vagy! Ha nem akarsz abban a házasságban élni, akkor ne engedj neki. Fogsz még találni más férfit, az ziher :)
2012. nov. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen elválasztanak, nem kell a férjes beleegyezése hozzá!! Ne aggódj! Minden rendben lesz! Csak magának tesz rosszat, ha ilyen idiótaságokat csinál!! Neki el sem kell mennie a tárgyalásra, attól még megtartják. Elhalasztattni meg nem tudja... Hülye ez!

Ha gondolod,írj, én is épp válok, kicsigyerekkel és nem sokkal vagyok idősebb nálad.

2012. nov. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a biztatást :)


Abban biztos vagyok, hogy el fogok válni, ebből nem engedek, viszont új párt nehezebb lesz találni, mint gondoltam... Társasági lény vagyok, dolgozom, jelenleg is képzem magam, iskolába járok, mégis, sehol senki... Kínomban már társkeresőre is regisztráltam, ott meg el sem tudom mondani, mennyire gyenge a felhozatal! Mindenki csak szexkapcsolatot keres, de még aki azt is vallja magáról, hogy komoly kapcsolatot akar, ott is a TOP 10 kérdésben benne van, hogy "seggbe szereted?". Hát most ezekkel mit kezdjek, komolyan? Másfelől meg sajnos az én korosztályom nem tolerálja a gyereket...


Azért még egyszer köszi :)

2012. nov. 7. 12:18
 4/29 anonim ***** válasza:
28%

Április óta még csak fél év telt el és te már nem bírsz magaddal? Ez alatt a fél év alatt hány pasival próbálkoztál egy egyéves baba mellett???


Én ezt nem értem. Ilyenkor nem a pasifogás a fő feladatod, hanem a gyerekről való gondoskodás. Majd x év múlva, ha elkezd önállósodni a picid, akkor keress férfit. Addig legyél nyugton.


(Szerintem)...

2012. nov. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nem "próbálkoztam" ha erre vagy kíváncsi! Egyszerűen csak sz@r egyedül, ennyi az egész! Mit nem lehet ezen megérteni?
2012. nov. 7. 12:20
 6/29 anonim ***** válasza:
68%

Én is egyedül voltam a kicsimmel 3 évig, de egyáltalán nem volt sz@r...sőt inkább élveztem azokat az éveket. Életem legcsodásabb időszaka volt.

Legyél a babával, ő most a te boldogságod! Ne hidd, hogy egy következő bunkó hozza meg a szép napokat számodra!

2012. nov. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell tanulnod úgy élni, hogy amikor egyedül vagy, az ne legyen automatikusan szar.
2012. nov. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Bence_ ***** válasza:

Akkor a párodat már régen lezártad magadban.

Fél év keresgélés még nem a világ. Ha keresed meg fogod találni. Neten is lehet társat találni. Pont azok az emberek vannak ott is mint a valóságban.

2012. nov. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
80%
Ne párt keresgélj, hanem barátokat, azokra most nagyobb szükség van. Ne légy kapcsolatfüggő, fél év nem a világ, pláne 22 évesen. Szexre meg találsz embert bárhol, ha épp az kell.
2012. nov. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
62%
Egy éves a gyereked, tönkrement a házasságod, van egy állat lassan exférjed, te meg másik kapcsolatot akarsz? Inkább foglalkozz a gyerekkel, neki sem egyszerű, sok mindent megérez a feszültségből. Pár év múlva, ha már ovis lesz legalább, akkor ráérsz pasit keresgélni. 22 éves vagy, röhejesen hangzik ebben a korban, hogy örökké egyedül leszel?? Nem, biztos nem leszel, de ezt nem lehet erőltetni.
2012. nov. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!