Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi történt ezzel a nővel? Öt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt ezzel a nővel? Öt éve váltunk el, azóta egy évben talán kétszer-háromszor beszéltünk telefonon. Egy hónapja felhívott, hogy nélkülem nem bír élni.

Figyelt kérdés

Azóta naponta hív, néha éjjel is. Rendkívül kellemetlen, mert párkapcsolatban élek, és ennek egy nő sem örülne. Próbáltam szépen, próbáltam erősen határozottan a tudtára adni, hogy erre nincs szükségem, de nem változott semmi.

Hogy vessek ennek véget?


2012. nov. 9. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
változtass telefonszámot, jelentsd fel, hasonló :d
2012. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Változtass telefonszámot.Cserélj kártyát a mobilban....

Találkozz vele és mondd el neki,de boldog kapcsolatban élsz.Szerintem a mostani párod is menjen veled.

31/L

2012. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Lehet hogy skizofrén. Vagy te még nem, de ő már tudja hogy nyertél a lottón.


Ha jó irányba fordul az élete akkor fel sem hivna. Gondolom rossz irányba fordult és benned látja a megoldást. Pattintsd le és kész, mit tökölsz egy ilyenen nem vágom.

2012. nov. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Rajott nalad csak rosszabat kaphat.

Erre en is rajottem es 26 ev utan osszejottem az exemmel. Igaz mi mindketen szabadok voltunk.

2012. nov. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

# 4/4 Időpont ma 19:49

Ez komoly?

2012. nov. 9. 19:50
 6/13 anonim ***** válasza:
Melyik?
2012. nov. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
AHA komoly el is vett ujra felesegul!
2012. nov. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sokan összejönnek egy idö után az exel.

A te helyzeted kivétel,mert a kapcsolatod gondolom kielégít,ha elhajtod az exet. :)

2012. nov. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát az én volt férjem is ugyanezt csinálja. Kb. egy fél órája jött tőle az utolsó sms, hogy mennyire hiányzok neki, és nem bír nélkülem élni. (amióta van valakim, azóta nem bír nélkülem élni, előtte meg nagy pofával hirdette, hogy gyerekkel úgyse kellek a kutyának se...) Légy következetes, kemény, mert másból nem ért a fanatikus.
2012. nov. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, ne keressen többet, nem akarsz róla hallani, ne vedd fel neki a telefont, ne válaszolj az üzeneteire, ha nem segít, változtass telefonszámot.

Ilyen esetekben nem nagyon értem, hogy ha valakitől meg akar valaki szabadulni, egyáltalán miért beszél vele telefonon? Le lehet némítani, ki lehet nyomni a készüléket, egyszer majdcsak megunja. Vagy ha ismeretlen számról hív, nem tudod, hogy ő az, felveszed, meghallod a hangját: "Nem akarok veled beszélni" és leteszed. Ennyi.

2012. nov. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!