Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem anyagias egy kicsit az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem anyagias egy kicsit az élettársam? Vagy csak egy érzéketlen bunkó?

Figyelt kérdés

Apám halála után örököltem, és mivel elég lassan halad a hagyatéki tárgyalás, élettársam fenyeget, hogy elköltözik, ha záros határidőn belül nem adok haza pénzt. Az igaz, hogy vannak kifizetetlen számláink, de nem tudok mit csinálni, amúgy is elég most nekem a fájdalmam, nem akarok harcolni senkivel.

Hogy magyarázzam el, hogy adjon egy kis időt? Hagyjam inkább tényleg elmenni?

Köszönöm!


2012. nov. 21. 17:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha vannak kifizetetlen szamlak, ott lehet kerni hosszabbitast vagy reszletfizetest. Az elettarsad valami mas okbol ideges. Nem lepne meg, ha tartozasa lenne, amiröl te nem tudsz. En azt mondanam neki, hogy ha ugy gondolja, akkor nyugodtan költözzön el. De a sajat szamlait (ha van ilyen) vigye magaval. Ha valoban elköltözik, akkor egyertelmü, hogy nem temiattad (az irantad erzett szerelemböl), hanem anyagi okokbol el(t) veled. Ilyen ferfi utan ne ejts könnyet. Ha megis marad, akkor nem adnek a kezebe penzt. Ha a szamlak kifizetese utan marad meg valami, akkor tedd egy bankszamlara. De ne forintban, hanem svajci frankban. Igaz, hogy szinte nem hoz kamatot, de a legstabilabb penznem Europaban. Nem erzeketlen bunkonak mondanam az elettarsadat, hanem egy nagyon is szamito, agressziv embernek. Elnezest, ha megkerdezem: nem munkanelküli veletlenül?
2012. nov. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Rúgd ki a francba ezt a pénzéhes bunkót! Arra nincs tekintettel,hogy az apád meghalt? Nem elég a fájdalom,de még ő is gyötör! Szabadulj meg tőle,egy élettársi kapcsolat amúgy is egyenlő a nullával,mert ami számít,azt házasságnak nevezik! Úgyhogy ha találsz majd valaki normálisat,azzal házasodj össze,ezt pedig rúgd ki,tudsz találni kalandra bárkit akár a neten is,és akkor még a pénzed se fogy!
2012. nov. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a kérdező egyáltalán nem dolgozik, nincs semmi bevétele, és a párja azért mondta neki, hogy várja már az örökséget, hogy abból legalább néhány számlát be tudjanak fizetni. Nem biztos, hogy anyagias az élettárs, lehet hogy csak szeretné ha a kérdező is adna pénz a költségek fedezésére. De miután a kérdező egyáltalán nem reagál a hozzászólásokra így ezt nem tudhatjuk.
2012. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval,bírom amikor valaki feltesz egy kérdést,utána meg sz@rik reagálni,mert az a minimum,hogy naphosszat itt lógjon,ha mások tanácsára van szüksége!

Vagy ez csak egy kamukérdés kedves KÉRDEZŐ?

2012. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az én kapcsolataimban is előfordulhat anyagi nehézség, de még SOHA SENKITŐL nem hallottam, és SENKINEK nem mondtam, hogy pénz nélkül takarodjon...


Dobd ki...

2013. febr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!