Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A gyerek miatt, tartanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerek miatt, tartanom kellene a kapcsolatott a ferjemmel, de naggyon nehez az uj baratnoje miatt?

Figyelt kérdés

Harom honapja koltozott el itthonrol, most alberletben el egy fiatal lannyal. Sokat sirtam, miatta de annak mar vege.

Ha magatol jonne vissza akkor sem fogadnam vissza, nagyon megalazott es bantott.

Vannak dolgok amik miatt viszont muszaj, a gyerekkel kapcsolatos goldok.

Nem mindennap hivogatom, de az uj baratnoje sms ben es telefonon is ugy beszel velem mint egy kutyaval 40 eves vagyok a baratno majdhogy a lanyom lehetne es igy beszelt velem. A ferjemnek szova tettem es azt kerte csak munkaidoben keressem.

Jol van ez igy? Meg ezt is turjem el?


2012. nov. 23. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

A barátnő szégyellje magát, de szerintem te se keresd a konfliktust és hívd munkaidőben, akkor a probléma meg is van oldva.

Sajnálom, ami történt, de inkább tedd ezt, ez a lehető legokosabb döntés.

2012. nov. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem világos mit beszélsz te az új barátnővel és az sem hogy ki hivogat itt kicsodát. Neked sincs semmi dolgod vele és neki sem veled. Ha ő hivogat mond meg neki ne tegye, ha te hivogatod őt akkor ne tedd.
2012. nov. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Sajnállak:( A barátnőnek mondd meg, hogy lehet, hogy a levetett holmidat hordja, de adja meg az alapvető tiszteletet, ami egy másik embernek kijár. Szard le azt a nyomorékot, a gyerekkel kapcsolatos dolgokkal keresd meg, de ridegen és tárgyilagosan beszélj vele. Ne lássa, hogy megbántott. Sok erőt és kitartást!
2012. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Soha nem hivtam azt a lanyt!

Volt hogy kuldtem sms t a ferjemnek, hogy masnap mikor talalkozunk pontosan(a suli elott, csak nem irtam ennyire reszletesen miert is tettem volna)? Az iskola pszichologus akart beszelni mind kettonkkel, es erre a lany valaszolt (alpari modon fenyegetozott).

2012. nov. 23. 20:50
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Readme, lehet neked nem világos egy két dolog, bár nagyon unatkozhatsz, hogy az egész fórumon öntöd magadból a hülyeséget.


Kérdező:

Én úgy gondolkodnék, hogy "még ezt is tűrjem el' helyett, már csak ezt kell tőle eltűrnöm. Ha a kis tyúk hisztizik, keresd munkaidőben a férjed, ha kell.

Bár, megérzésem azt súgja, hamar hamvába hal a nagy szerelem. Lesz majd, amikor te nevethetsz rajtuk.

Ne hagyd magad megalázni.

2012. nov. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazad lesz #6-os, dumcsizon csak tovább az új barátnővel és persze ne hagyja magát megalázni. Igen, ez jó megoldásnak tünik.
2012. nov. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neked nem kell beszélni a barátnőjével. Közöld vele, hogy neked nincs közöd hozzá, és ne is állj szóba vele, ne vedd fel neki a telefont. A gyerekek miatt a férjed menjen a megbeszélt időben, és csak akkor beszéljetek, ha gond van. Mi már vagy egy éve nem beszéltünk egymással az exemmel, a gyerekekért ha megyek, őket hívom, ha valamiért nem jó, ők jelzik. Amúgy pedig szigorúan tartjuk magunkat a bíróság által megállapítottakhoz.
2012. nov. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!