Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek is őrültség válni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is őrültség válni egy kisgyerekkel a mai világban?

Figyelt kérdés
Mármint anyagilag úgy, hogy apuka nem segit anyagilag sem, mert nem is tud, de nem is akar.
2012. nov. 25. 15:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Bővebben fejtsd ki így elég kevés.
2012. nov. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Őrültség volt ilyen embernek gyereket szülni! Ezen felül én azt mondom, hogy ha te el tudod tartani, akkor nem őrültség, mert fontosabb a boldogságotok (és hidd el, a gyerek nem attól lesz boldog, hogy együtt maradtok és mindig csak a veszekedést hallja, érzi a feszültséget!), mint az, hogy együtt legyetek a gyerek miatt. Ha nem tudod eltartani, akkor már nehezebb a dolog, de ha én a helyedben lennék és odáig fajulna a dolog a férjemmel, hogy nem értjük meg egymást, akkor semmiképp se maradnék vele. Megpróbálnék megoldást találni (persze gondolom, hogy nem könnyű).
2012. nov. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%

Őrültség elválni...ha megházasodnak, akkor tartsák magukat a fogadalmukhoz!


24N

2012. nov. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Kedves 3as!


Még akkor is, ha teljesen megromlott a kapcsolat, látni sem bírják mondjuk egymást, állandóan vitatkoznak, stb.?! Na így együtt maradni az őrültség! Eleve feleségül se kéne menni egy ilyen emberhez, mert én valahogy nem hiszek abban, hogy mit tudom én 2 éve összeházasodott egy pár, nagy szerelem, meg minden, aztán kis idő múlva jön a baba, majd mikor a gyerek mondjuk 2 éves lesz, akkor hirtelen megromlik a kapcsolat. Szerintem nem pár hét és hónap kell ahhoz, hogy végérvényesen megromoljon egy házasság, az sokkal több idő. Szóval azt kell jól megnézni, hogy kihez megy férjhez/feleségül az ember. Persze van, hogy nem úgy sül el a dolog, hiszen senki nem tudja előre a jövőjét, de csak azért szenvedni valaki mellett, mert ígéretet tettem, én biztos nem tudnék!

2012. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Őrültségnek nem őrültség, mert ha helyrehozhatatlanul megromlott a kapcsolat, akkor ott nincs mit tenni, viszont ha nincs jövedelmed, csak a családi, nincs más segítséged (pl. szülők), akkor legfeljebb egy anyaotthonba költözhetsz, ami biztos frenetikus gyerekkori emlék marad majd a gyerekednek...
2012. nov. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha az anyagi oldalát nézed, úgy, ahogy leírtad, akkor őrültség.

De ha az érzelmit? Nem lehet rendbehozni a kapcsolatot?

2012. nov. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha az apa nem segít anyagilag sem akkor most is eltartód magatokat nem?
2012. nov. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Tottenham válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Én úgy gondolom ha az "apuka" nem is akar segíteni akkor minek kell ő? Csak rombolni fog benneteket és ha van egy mód akkor lépjél tőle. Bár lehet könnyű ezt mondani és biztos nem is egyszerű a helyzeted de ilyen ember valljuk be nem is apa ha nem is akar segíteni nektek!

Sok szerencsét!

Üdvözletem!

2012. nov. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
ha nem segít, mert nem tud és nem is akar, akkor szinte most is egyedül vagy, nem? Mérlegeld, van-e egyáltalán így értelme együtt maradni. Ezt csak te tudod.
2012. nov. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen, őröltség volt ilyen embernek gyereket szűlni, de megtörtént. A gyermekem gyönyörű és okos. Ha meglesz ez a munkahelyem még, akkor valahogy elleszünk. HA nem, akkor baj van, nagyon nagy baj. Apuka kijelentette és alá is iratott velem (én hülye meg aláirtam, csak menjen már, ez még régebben volt) egy papirt, hogy mivel 1,6 Mill. Ft-ot belefektetett a lakásba (ami a nagymamámé, tehát nem az övé és nem együtt szereztük), ezért havi bontásban kiszámolta, hogy 6 évig nem fizet gyerektartást, mert igy látja biztositottnak azt, hogy igy visszakapja a ráforditott pénzét. Ha adna 30.000 Ft-ot és megmaradna a munkahelyem, akkor minden rendben lenne.
2012. nov. 25. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!