Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek is őrültség válni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is őrültség válni egy kisgyerekkel a mai világban?

Figyelt kérdés
Mármint anyagilag úgy, hogy apuka nem segit anyagilag sem, mert nem is tud, de nem is akar.
2012. nov. 25. 15:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a papírral nem megy semmire. Hány példányban létezik? Tanú, ügyvéd látta? Égesd el, válj. Amúgy a gyerektartás a gyereknek jár, nem neked.
2012. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
hát ha belefektette, az neki jár akkor is, ha a te örökséged, te meg aláírtad, ugye. A gyerekre nem is kíváncsi, mi itt a kérdés??
2012. nov. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igen, kedves utolsó válaszoló, de azért tényleg van pénze, nem is kevés a lakásban. Én viszont nem tudom kiegyenliteni neki. Olyan alkut szeretnék neki ajánlani, amit elfogad, pl. ha esetleg eladjuk a lakást egyszer, akkor ki lesz fizetve, de persze ez nem lenne neki jó, mert lehet, hogy sosem adom el majd a lakást, ha mamám egyszer szegény meghalna, sem. Tehát ezt a pénzt ő igy nem látja viszont, csak igy.
2012. nov. 25. 17:21
 14/17 A kérdező kommentje:
De kiváncsi a gyerekre, hetente elviszi az édesanyjáékhoz és ott játszanak. Ehhez ragaszkodik. Szóval ezt a papirt el kell fogadnom és 6 évig éhenhalni.
2012. nov. 25. 17:24
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem értem, most ragaszkodik a gyerekhez, de kicentizi, hogy mennyi pénzt áldoz rá? Elég fura.

Szerintem nem is írtál le mindent, hogy miért akarsz válni, de akármit is tanácsolnak itt, ha válsz, ha maradsz, egyik sem lesz fáklyásmenet, neked kell döntened.

2012. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Már elváltam! Nekem ezen már nem kell vacilálnom, hogy váljak-e mert megtörtént! ÉS igen, kedves válaszoló. Kiváncsi rá hetente egyszer, de kicentizi, hogy mennyit költ rá. Többek között ezért is váltam el. MErt sokszor még a falatot is sajnálta tőle, hogy hagyjon apának má abból a kajából, nehogy má a gyerek egye meg az egészet, és stb, stb, stb. De imádj agyereket persze.
2012. nov. 25. 17:34
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
megoldás: írasd a gyerekre a házat. így az általad aláírt papír okafogyottá válik, hisz a gyerekébe és nem a tiedbe fektetett bele a szarrágó.
2012. nov. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!