Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért mindig a nő költözik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a nő költözik a gyerekekkel a közös lakásból a válás kimondásáig?

Figyelt kérdés

Előző kérdés ihlette ezt,de mindig ezt látom,olvasom.

Megfogalmazódik a válás gondolata,közös ház van,1-2 vagy több gyerek,és az anyuka szenved hgy hol húzzák meg magukat,apuka pöffeszkedik a lakásban.

Miért nem az megy akinél nincsenek a gyerekek?

Azokról az esetekről írok,ahol 50-50%-ban tulajdonosok a válni akarók.


2012. nov. 30. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Én környezetemben egyáltalán nem ezt látom.
2012. nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezekben az esetekben általában a nő sokall be, a férfi még fenntartaná az eredeti állapotot, tehát nem mozdul a lakásból. Ha a nő nyugtot akar maga körül, akkor költözik, nem igazán van más választása.
2012. nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Én azt látom a környezetemben, hogy akik el akarnak válni, mindketten ott az apa költözik el, míg el nem tudják adni. Sőt a szomszédom itt hagyta az egész házat a volt feleségének és a két gyereknek. Igaz náluk van pénz bőven, de a lényeg, hogy nem szemétkedett.
2012. nov. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
mert a pasié a ház
2012. nov. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4-es:

olvasáérték 1-es...

2012. nov. 30. 16:15
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

Életemben eddig nem láttam olyat ahol a férfi maradt volna a lakásban, esküszöm soha.

Amikor a nő ment el akkor az azért volt mert hisztizett és nem megbeszélte a problémákat hanem egyszerűen összecsomagolt és besértődve elhúzott vissza anyukához.

Ha közösen egyeznek meg akkor általában mindig a férfi megy el.

2012. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
nálunk a férjem cuccolt el a közös házból, úgyhogy én nem tudom alátámasztani a megállapításodat.
2012. nov. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudok hozzászólni; nem szeretem a válás témát, sosem volt benne részem, eltekintve a szüleimétől.
2012. nov. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez olyan esetekben lehet, ahol bántalmazó a férj. Máskor még ahol a férjé a lakás, ott is meghagyja a gyerekeknek.
2012. dec. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én ráirattam a gyerekemre a lakás rámeső részét és cserébe nem kell fizetnem gyerektartást.
2012. dec. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!