Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért mindig a nő költözik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a nő költözik a gyerekekkel a közös lakásból a válás kimondásáig?

Figyelt kérdés

Előző kérdés ihlette ezt,de mindig ezt látom,olvasom.

Megfogalmazódik a válás gondolata,közös ház van,1-2 vagy több gyerek,és az anyuka szenved hgy hol húzzák meg magukat,apuka pöffeszkedik a lakásban.

Miért nem az megy akinél nincsenek a gyerekek?

Azokról az esetekről írok,ahol 50-50%-ban tulajdonosok a válni akarók.


2012. nov. 30. 15:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ugyanezen átmentem, válás előtt én költöztem a 2 kisgyerekkel albérletbe, mert ő nem volt hajlandó (hiszen akkor hova vinné az új nőjét?) Majd 15 év házasság után, a fülem hallatára (és a gyerekekéére) enyelgett az új nővel, akit aztán azonnal beköltöztetett a közös lakásba, ahogy kitettem a lábam. Nem bírtam elviselni ezt a megalázó helyzetet, és hiába is mondta mindenki, + az ügyvéd, hogy maradjak, de képtelen voltam vele egy levegőt szívni, elviselni egy légtérben ezek után.
2012. dec. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
93%

Én is mindenhol azt látom, hogy anyuka terpeszkedik a házban, apuka meg megy albérletbe. Mind a két szomszédom íg járt.


A válás kimondásáig pedig senki nem tudja kinél marad a gyerek, tehát olyan nincs, hogy egyik szülőt kipakolom, hogy tuti nálam lesz majd a gyerek. Van gyereket nevelő apa ismerősöm és elbújhat mögötte a sok hisztis elvált anyuka.

2012. dec. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!