Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? 7 év után mélyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 7 év után mélyen elkeseredett apa vagyok.3 gyermekünket neveljük, én Londonban dolgozom hogy jobb legyen, addig ő hűtlenné vált és már nem nézi a gyerekek érdekeit sem, visz mindenem.

Figyelt kérdés
Hogyan lehet az hogy bennem több a felelősségtudat mint az anyában? Szeretném fel nevelni gyermekeim, szerettem volna boldog lenni. Egy őrült anyai döntés miatt összedőlt minden ami az életem értelme volt.
2012. jún. 11. 08:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%

Mindig az olyan nőnek jut rendes férfi, aki nem becsüli meg :/ Ezek nem is érdemelnek rendeset.


Mit tegyél?Gondolom, el fogtok válni és akkor legalább egy gyerek szerintem nálad maradhat.Persze ez sovány vigasz,de nem tudom, érdemes lenne-e próbálni megmenteni ezt a kapcsolatot?

2012. jún. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Testvéreket nagyon-nagyon ritkán választanak szét, szerintem annak az esélye, hogy egyet neki ítélnek, nem túl nagy...

Arról nem is beszélve, hogy a gyerekeknek ez az egyik legrosszabb megoldás.


Nem tudnátok megjavítani a kapcsolatot..?

2012. jún. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%

Sajnálom,ami veled történt.

Megint beigazolódott a sejtésem.A hűtlen nőknek mindig rendes férjük van,és jobban megbecsülik őket,nagyobb becsben vannak, mint a rendes hűséges feleségek.

Te is gondolom ,megpróbálod majd megmenteni a kapcsolatotokat,főleg a gyerekek miatt.

Te is megtehetted volna ,hogy megcsalod,amíg külföldön vagy,mégis ő tette meg. Elítélem emiatt,bár a körülményeket nem tudom.

Átérzem a fájdalmad, mert én meg megcsalt feleség vagyok.

Fel a fejjel!

2012. jún. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
hát ez így szokott lenni. Sajnálom. Nem is értem. Komolyan. Amúgy minden rendben volt, vagy voltak előjelek?
2012. jún. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%
Szia!Azért a másik oldal helyzetét is figyelembe kell venni.Kimentél külföldre.Egyedül volt 3 gyerekkel. Valószínűleg nagyon ritkán jártál haza.Gondolom eltávolodtatok egymástól.Tudod milyen szar érzés csak úgy lebegve lenni.Mert ez a távkapcsolat az.Lógsz a gyerekeiddel a levegőbe.Nem ölel meg senki nincs aki támaszt nyújt aki szeret.Semmi a pénz e nélkül.A telefon nem ölel meg.Időben fel kell ezt ismerni.Az én párom 5 hónapja van kint.Most adtam ultimátumot.Vagy hazajön és velünk él vagy vége.A feleséged abban hibázott,hogy előbb csalt meg és nem kérte, hogy gyere haza.Vagy kérte????
2012. jún. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a baj az ilyen kapcsolatokkal. Az egyik fél az esetek 90%-ában nem bírja ki... Elég közeli tapasztalatom van vele, no comment. (Szüleim)

Ha váltok, mindenedet nem viheti, a közösen szerzett vagyonotok fele téged illet! Ezen felül nem tudom hogy értetted azt, hogy nem nézi a gyerekek érdekeit!? Lemondana róluk? Vagy csak nem akar a gyerekek miatt sem békülni?


Azt tudnod kell, hogy bármi is történjék, ha jó apa voltál, akkor a gyerekeid ki fognak állni melletted. Támogasd őket anyagilag és lelkileg amennyire csak lehet. Ha megállapítanak kötelező gyermektartást és azt is csak addig adnám az anya kezébe, amíg kiskorúak, utána a gyerek kezébe menne, hogy arra költse, amire neki szüksége van! Keresd velük a kapcsolatot, hívd őket minél többször, stb stb.

Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, de jó embernek tűnsz, nem hiszem hogy gond lesz a továbblépéssel! Csak gondolj sokat a gyerekekre, mert ez nekik a legnehezebb általában!

2012. jún. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Harcolj a gyerekeidért. Ha az anya már nem az érdeküket nézi, akkor te is kezdeményezd, hogy nálad legyenek elhelyezve.
2012. jún. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%
Nincs az a bíróság aki elvenné a gyereket az anyától!Miért venné el?Mert megcsalta apukát?Főleg,hogy eddig is az anya nevelte őket egyedül!Gondolom a kérdező nem is akarja az anyától elvenni a gyerekeket.Külföldre meg nem is viheti őket az anya beleegyezése nélkül.Hazajönni gondolom nem akar.Meg már minek? Előbb kellett volna.Egy nő ok nélkül nem megy félre 3 gyerekkel a háta mögött.
2012. jún. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mégis mi történt? Milyen örült anyai döntésről van szó??
2012. jún. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%

Miért gondoljátok, hogy az anya nem a gyerekek érdekét nézi? mert megcsalta az apát? Annak ehhez semmi köze. Annak csak a magányossághoz van köze. Valószínüleg szereti, ellátja, neveli, fejleszti a gyerekeket. És megtalálta újra a szerelmet.

Ezt a rizikót a férj is bevállalta amikor külföldre ment dolgozni.

2012. jún. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!