Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megmenthető egy szexmentes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmenthető egy szexmentes kapcsolat, vagy el kell engednünk egymást?

Figyelt kérdés
Imádjuk egymást. Egymás lelki támaszai vagyunk, mindenben ugyanúgy gondolkodunk, ugyanazt szeretjük az élet minden területén... Minden tökéletes, DE már másfél éve nem voltunk együtt. Különmentünk egyszer és azóta így voltunk. Látjuk, hogy valami nem oké, érezzük, hogy ez nem lehet egy véglege állapot, de nem tudjuk mi lenne jó. Belegondolni is rossz, hogy külön legyünk, de ennyi idő után nem tudjuk mit lehet kezdeni a fizikális elhidegüléssel, visszafordítható e. Tapasztalatok?
2012. dec. 9. 08:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%
Vannak olyan kapcsolatok, ahol ez van, és ha igaz az amit írsz a lelki támasz stb.-ről, akkor érdemes megpróbálni.
2012. dec. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
30%
Ha mondjuk mar 30 felett vagytok, akkor esetleg lehet meg valamiféle jövő....
2012. dec. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Pár dolog nem világos: igy mindkét fél meg van elégedve vagy csak nem tud semelyik kezdeményezni?


Ha nektek jó szex nélkül, akkor semmi gond. Ha viszont valamelyiknek vagy mindkettönek igénye lenne többre, akkor érdemes lenne felkeresni egy párterápiás szakembert. Ö tudhat segiteni azon, hogy újra beinduljon köztetek a testi kapcsolat is.

2012. dec. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
24%
Lehet túl sokat lelkiztek. Nem kell anyáskodni meg apáskodni a másik felett, mert az vágy romboló.
2012. dec. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
42%
Ez inkább baráti kapcsolat. Döntsd el, hogy szex nélkül akarsz-e élni egész életedben. Furcsa, hogy a párod nem kezdeményez. Férfi szex nélkül másfél évig? Döbbenet.
2012. dec. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
86%
Azért ez elég furcsa... nekem az is megfordult a fejemben, hogy kapcsolat e ez egyáltalán? Nem lehet, hogy igazából ti azóta se vagytok együtt, csak megt9rtént a békülés és nem tudjátok elengedni egymást? Egyikőtök se kezdeményez? Dicsérgetni szoktátok egymást pl.: milyen csinos vagy, mennyire jól áll ez az új felső?? Csókolózás, összebújás van?? Te kívánod őt szexuálisan vagy csak rájöttél, hogy még se stimmel a dolog, hogy nincsen szex. Ő kíván téged? Beszélgettetek erről? Korábban milyen volt a szexuális életetek? Nem lehet, hogy akkor se volt túl jó, és most a kudarcok miatt sincs szex köztetek?? Kéne egy kicsit több infó erről, hogy segíteni tudjunk!
2012. dec. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a kapcsolat csak a megszokásról szól.Ti már "csak" barátok vagytok.Ez a kapcsolat már kihült,ha testileg nem vonzódtok egymáshoz,és ez egyikőtöknek sem jó.Én azt tanácsolom,hogy próbáljátok meg külön,és ha annyira jó lelkitársak vagytok,akkor maradjatok továbbra is barátok,de külön kéne megpróbálni,így esélyt adtok magatoknak a boldogság megtalálására.
2012. dec. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 tetris ***** válasza:
100%

Na és mi lenne, ha egy kicsit felpörgetnéd a sexuális életeteket? Például menjetek el együtt egy ilyen boltba, és vegyetek valami kis küyüt, amit szivesen kipróbálnátok. De a sima illatszerboltokban is lehet kapni ilyen-olyan óvszert, sikosítót. Ha a párod ettől sikítófrászt kapna, akkor vegyél egy masszírozó olajat, és dögönyözd meg a kis édest jó alaposan. Massz közben persze legyen rajtad valami csinos kis bugyogócska, időnként hozzáérhetsz a nemesebb részeihez is "véletlenül", időnként lehajolsz, dobálod a hajad, aztán lassan majdcsak beindul a gépezet.

Szerintem nincs nálatok semmi gubanc, csak egy kicsit leült a nemi életetek, ezért fel kell pürgetni. Hát tessék egy kis kreativitást belevinni, és hajrá!

2012. dec. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem: miért kell erőltetni a szex-et? Ha valakiben vágy van, az előbb utóbb úgyis kibukik, ha pedig nincs akkor is megmaradnak ők egymásnak. Vétek egy ilyen kapcsolatot felrúgni.Hozzáteszem: nem vagyok aszexuális, és szeretem is, de ennyire erőltetni sosem tenném, mint ahogy itt némelyek.
2012. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Szexmentes kapcsolatnak ugyan mi értelme?

Maximum aszexuális emberek élvezik ezt, mert nekik ez nem hiányzik. Viszont rajtuk kívül minden embernek van szexuális igénye.


Azt sem értem ti miért nem szexeltek??


Előbb utóbb úgyis kibukik és mással fogtok szexelni, aztán vagy bevalljátok, vagy nem.

Még 30-40 év felett sem normális ez az állapot, akárki akármit mond.

2012. dec. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!