Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tudnam el engedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam el engedni?

Figyelt kérdés

Edesapam nagyon beteg, mar csak napjai lehetnek hatra.

Nekem csak o van, es mindennap vele vagyok a kkorhazba, munka elott, utan es szinte egesz hetvegen.

A doktorno szerint el kelenne engednem, mert hogy miattam nem tud szepen el menni, mert sokat vagyok vele.


2012. dec. 12. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a nagypapámmal volt így. A nagymamám annyira szerette és nem bírta elengedni, hogy könyörögtünk neki..
2012. dec. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Ne higyj a doktornak, Ő a munkája részének tekinti ezt, és csak azt akarná hogy mihamarabb lezáruljon a történet, nem attól függ a halál hogy feltartják az embert vagy sem

Nyugodtan járj hozzá, viseld gondját

20/F

2012. dec. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Most ez csúnya lesz, de nem attól függ, hogy meghal, hogy mikor vagy bent nála, talán pont hogy még az a jó, hogy az utolsó napokat is vele tudod tölteni. Elfog jönni az ő ideje ígyis-úgyis. inkább legyél vele!

Kitartást!

2012. dec. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Egy orvos, hogy mondhat ilyet, hogy miattad nem tud szépen elmenni? Ennek mennyi tudományos alapja van?


Kedves Kérdező! Továbbra is látogasd! Használd ki az utolsó időket. a lelkiismeretednek is jobb, hogy nem hagyos magára, és apudnak is jobb, hogy láthat.


Mikor az én nagymamám meghalt, pont karantén volt valami vírus miatt. Úgy halt meg, hogy az utolsó napokban nem láthattuk. Nem kívánom senkinek.


Erőt kívánok neked!

2012. dec. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hogy ez mekkora baromság. és ilyet egy orvos mond. Mintha apukád el tudná dönteni hogy na jó, akkor én most meghalok, és kész... Ha mindenki el tudná dönteni, akkor senki se halna meg.

Apukád akkor hal meg, ha elfogy az energiája, ha a veséje felmondja a szolgálatot, vagy megáll a szíve. És ezt nem tudja befolyásolni.

Mi az hogy miattad nem tud szépen elmenni. Megáll az eszem.

2012. dec. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!