Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? A feleségem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A feleségem egy 22 évvel idösebb emberbe szerelmes?

Figyelt kérdés
Az a problémám a feleségemnek van egy szertője, ő nála 22 évvel idösebb! Rájöttem mindenre, de persze csak azt mondja, hogy csak egy csók volt közöttük semmi más! De én tudom, hogy hazudik. Szeretnék töle minnél hamarabb elválni, de van egy 6 éves fiam tőle! Nem tudom, mit tegyek?
2009. aug. 24. 04:21
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

beszéljétek meg hogy kié legyen a gyerek aztán válást javaslom.

nem tenne jót a gyereknek, (de még nektek sem) ha ilyen családban nőne fel, legyetek akármilyen gazdagok is... szerintem.

2009. aug. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Miért vagy olyan biztos abban hogy hazudik?

Ha mindenképp válni akarsz,tegyétek meg a lehető legnagyobb békében,a gyermek érdekében.

Mivel semmi törvénybe ütközőt nem tett,azért azt tudnod kell,hogy nagy valószínűséggel a gyermek nála marad.De attól még lehetsz jó apja,láthatod gyakran és gondoskodhatsz is róla.

2009. aug. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Akkor neked az a legkevesebb problémád, hogy 22 évvel idősebb nála. Itt a megcsalás tényével van gond. Senki sem kötelezhet téged, hogy házasságban maradj...el lehet válni anélkül is, hogy ő beleegyezne. De milyen házasság az, ahol eleve nem tudtok ilyen dolgokat megbeszélni? Először a feleségeddel kellene beszélni és ha tényleg el akarsz válni, akkor ügyvédhez fordulj.
2009. aug. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom!

Biztos nagyon nehéz most neked!De ne hagyd el magad!A feleséged mit szeretne?Beszéltél már vele erről?Én azt ajánlom,hogy üljetek le.De a gyerkőc ne legyen ott mert ha veszekednétek ne lássa.Meg értem ha nem tudsz ezek után együtt maradni a feleségeddel.Meg kell osztanotok minden!Ha más megoldás nincs el kell adni a házat,kocsit kifizetni belőle az adósságokat ami marad azt elosztani.Az ingóságokat közös megegyezés szerint elosztani.A gyermek érdekében MUSZÁJ hogy úgymond "jó" kapcsolat maradjon köztetek.Hisz majd mikor viszed magadhoz nem kell,hogy lássa a haragot rajtatok!Ha a bírósághoz is úgy mentek hogy már mindent megbeszéltetek,elosztottatok a gyermek elhelyezését és láthatását is akkor egy tárgyalás lesz és az sem fog sokba kerülni.


Most biztos becsapva érzed magad és nagyon fáj de ha egy kapcsolat tönkre megy ott mind két fél hibás.Nem akarok a feleséged mellett voksolni de már valószínű régóta érlelődött csak nem vettétek észre a jeleket.Ellaposodott a kapcsolat és nem volt ereje egyikőtöknek sem,hogy tegyen valamit.

Remélem túl lesztek ezen mi hamarabb!

2009. aug. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha azt mondja, hogy csak egy csók volt, akkor nem lehet szerelmes. Igazából, ha mentegetőzik, akkor csak téged szeret, nem? Ha a szerető kellene, akkor már örült volna neki, hogy rájöttél, kiderült, és véget vethettek a házasságotoknak. Bár sokan vannak, akik nem tudják eldönteni, hogy a szeretőt v. a férjet válasszák, de mindenképpen meg kell beszélned a feleségeddel, hogy mi a probléma, hogy elfordult tőled, és hogyan tovább.
2009. aug. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,megpróbálok beszélni vele,de nem tudok bizni benne,mert eljátszotta a bizalmamat! De majd lessz valahogy. Csak a gyereket sajnálom,hogy ezt tette az anyja vele.
2009. aug. 25. 12:22
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
Elég lesújtó az ítélet, amit a kommentben írtál. Alahogy azt sugallja nekem, hogy te magad is oka lehetsz, hogy más férfit talált helyetted a feleséged. Tudod, mindig kettőn áll a vásár. Jó lenne felülvizsgálnod. Lehet, hogy te a gondolkodásodban nem 22, hanem 52 évvel vagy idősebb nála. Talán legjobb lenne békével elengedned őt.
2009. aug. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért,mit tett vele az anyja?

Bántotta? Megverte?Éheztette? Nem szerette?

2009. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!