Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kisfiam, és a feleségem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kisfiam, és a feleségem, akivel igazán nem szeretjük egymást, vagy a barátnőm, akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
A feleségemmel jó fél éve már megromlott a viszonyunk, szinte csak lakótársak vagyunk. Időközben beleszerettem a kolléganőmbe, aki viszonozza az érzelmeim, és azt hiszem, ő az igazi. Eddig tiszta, és nyilván el kellene válnom, de van egy egyéves kisfiam a feleségemtől, akit a világon mindennél jobban szeretek. Csak arra tudok gondolni, hogy vagy az én életem megy tönkre, ha a feleségemmel maradok, vagy a kisfiamé, ha elhagyom őket. Mi a fenét lehet így csinálni? Már nem sokáig bírom a lelki terhét ennek az egésznek.
2010. szept. 20. 18:22
1 2 3
 1/26 Holdtündér ***** válasza:
48%

Az én szüleim is elváltak, mégis boldog ember vagyok. :)

Sokat kell beszélgetni a kisfiaddal ha elkezd érdeklődni hogy miért vagytok külön, hogy mert nem értettétek meg egymást stb, de érezze hogy nem ő a hibás.

Velünk is sokat beszélgetett anyu a válás után és egyikőnkben sem merült fel a gondolat, hogy esetleg a mi hibánk lenne és mindenki boldog. Anyu apu új kapcsolatban és már mi is kirepültünk. :)

Én szurkolok neked.

2010. szept. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Holdtündér ***** válasza:
50%
Gondolom a válaszomból rá is jöttél hogy én mit javaslok...
2010. szept. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Funktasztikus ***** válasza:
84%
figyelj ha nem váltok el még többet fogsz ártani a kisfiadnak szted mien érzés ugy felnöni hoyg apád meg anyád utálja egymást???viszont a feleségedel ebszéld meg..inkáb jobb egy pótmama meg egy pótpapa mint 2 olyan ember aki rühelli egymást még kicsi addig jó....ha nem válsz el lehet többet fogsz ártani mint sgiteni
2010. szept. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Holdtündér ***** válasza:
42%
Egyetértek! A gyerek érezni fogja a kettőtök között lévő feszültséget. És ha később jönnek az egyre durvább veszekedések? Ugye nem akarod hogy ezeknek tanúja legyen a gyerkőc?
2010. szept. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
71%
Naptündér is ezt mondja.És jól mondja.
2010. szept. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
73%

ő mindig a kisfiad lesz...és ha elváltok ezen még az sem változtat hiszen ő a szemed fénye...szerintem majd később megfogja érteni ha elmeséled neki.

Húú szerencsés a kisfiad, a leveledből úgy érzem te egy igazán rendes pasi lehetsz :)

azért ha dűlőre jutsz, írhatnál egy privát levelet hogy mit is kezdesz ezzel a nehéz helyzettel...

a választ egy 24 éves lánytól kaptad :)

2010. szept. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
73%
úhhhh, én kb 2. osa voltam mikor anyám és apám szétmentek...nagyon rossz dolog... de mivel még csak 1 éves megszeretné a bnődet majd ha felnő, én képtelen lennék így megszeretni egy másik csajt, vagy pasit... de én már nagy vagyok
2010. szept. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha a feleséged is így érez, nem fog eltiltani a gyerektől.
2010. szept. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom,a kolléganőd tud róla,hogy szereted,és gondolom,volt már köztetek valami.Vagy nem?Ugyanis ha még nem,akkor gondold át kétszer szerintem,ez nem-e csak egy fellángolás?Ha nem,és úgy érzed,ez igazi szerelem,akkor hosszú távon a fiadnak is az a legjobb,ha nem kell hazugságban élnie.Neki az a legjobb,ha az apja boldog.

Amúgy én azt hiszem,kicsit hasonló szituban tengődök,de szerintem ez csak fellángolás,és inkább hagyom,mert nem fogom felborítani senki életét.Viszont,TE tudod,ez tényleg igaz szerelem-e.Az igaz szerelemért néha megéri kockáztatni. 23/L

2010. szept. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%

Rohadtul nem értem mi van az emberekkel! Miért vetted el azt a nőt? mi a fene mehetett tönkre (ilyen rövid idő alatt)?? miért nem akarod helyrehozni?

Annyira tipikus, büdös, bunkó férfi hozzáállás, hogy amikor a nőnek egy vadonatúj szerepet kell megtanulnia és ezért nem foglalkozik egész rohadt este a férfival, nem nyalka ki a seggét és nem sz.pja le 3x, engedi magát megkúrni 2x egy este alatt és fáradtabb, talán ingerlékenyebb, akkor ahelyett, hogy a férfi megértené, hogy most neki minden új és ez egy teljesen új helyzet, inkább szeretőt keres magának!

igazán szép lélekre vall, hogy fontolgatod, hogy elhagyod a nőt, aki hozzád ment! aki gyereket szült NEKED! aki feláldozta a testét, az egészségét, az életét arra, hogy VELED egy csapatot alkosson és létrehozzon egy új életet. ne hidd, hgoy ez olyan könnyű! ne hidd, hogy egészségileg nem megviselő! és gondolom GYES-en, GYED-en van otthon, rohadt jól jönne neki ebben a kiszolgáltatott helyzetben, ha most egy válás anyagilag taccsra vágná! és érzelmileg is, hgoy egyedül marad a kisgyerekkel! Hogy a párja elárulja!

Ő a szövetségesed: gondoskodik rólad, gondoskodik a gyerekedről! az ő pénze a te pénzed is, bármilyíen kevés! Remélem legalább nem költöd azt el a szeretődre!

megérdemli a feleséged, hogy azt az energiát, szerelmet és támogatást, amit most a szeretődnek adsz, azt ő kapja! mert Ő A CSALÁDOD!

Bassz, legalább várj, amig a gyíerek nagyobb lesz!

2010. szept. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!