Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy tudom leghatékonyabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom leghatékonyabban hátráltatni a válásomat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 14:25
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Akivel csináltam elmondta. Zsarolni akart én meg nem engedtem.
2013. jan. 18. 15:07
 22/44 anonim ***** válasza:
Az idő tekintetében nem tudtad volna letagadni? Vagy azt mondani, hogy csak egy rosszakaró?
2013. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
Utólag könnyű okosnak lenni...
2013. jan. 18. 15:13
 24/44 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező


aki egy ilyn kérdést feltesz, az nem szereti, nem tiszteli azt az embert, aki mellett élt. A másik szabad akaratát semmibe nézi-és ez nagyon nagyfokú egoizmusra mutat.


Az írásodat látva, és olvasva, szerintem téged nem zsaroltak, hanem ez mögé bujsz, mert azt hiszed, hogy igy jobb szinben tünsz fel előtte.Ez viszont gátlástalanságra mutat.


Itt szerintem nem is a megcsalás volt az alap probléma-hanem az egész kapcsolatodban ez volt az utsó csepp.


Még arra sem méltatod az extársadat, hogy az akaratát úgy ahogy ő akarja végig vigye, és ha vissza akar térni, akkor az szabad akaratból legyen. Most is erőszakkal akarod magad mellett tartani.

2013. jan. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

24-hez még annyit, az egész írásod meg a fent említetteken kívűl az alábbiakról tanuskodik:


Nem érzelmi kapcsolat, hanem az érdek az ami dominál nálad.

2013. jan. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz. Egyszerűen nem tudom, hogy mi mást tehetnék. Az, hogy hagyom elúszni a házasságomat, nem opció.
2013. jan. 18. 16:24
 27/44 anonim ***** válasza:

Mond az számodra bármennyit is hogy: szabad akarat? hogy a másik ember nem eszköz, nem tárgy, nem a tulajdonod?


Ez nem kapcsolat, de én ha a pasi helyébe lennék, már régen otthagytalak volna.Egy sz nélkül.

2013. jan. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
*szó
2013. jan. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

" Az, hogy hagyom elúszni a házasságomat, nem opció."


és kit érdekel, hogy számodra mi az opció?

2013. jan. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
A gyerek számára sem az...
2013. jan. 18. 16:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!