Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik gyakorlattal lehet a...

Melyik gyakorlattal lehet a leghatékonyabban lefogyasztani a kart?

Figyelt kérdés
Egy héten háromszor járok edzőterembe, felsőtest edzés előtt fekvőtámasszal melegítek be. Szerintetek jó ez így, illetve még itthon is csináljam, amikor nincs edzés nap? Milyen szériaszámot javasoltok súlyzós edzésnél? 33 éves nő vagyok, V alakú a testfelépítésem, és felsőtestre, karra hízom.

2013. jan. 10. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nincs helyi zsirégrtés,szálkásitó étrend kell,aerobik pl.bicaj,kocogás stb. de feszesiteni is szeretnéd akkor fekvotámasz szuk kéztartással és sulyzos karhajlitás mind kettobol 4széria annyi ismétlés amennyi megy ha egyykezes kézisulyzod van akkor mind két kézzel ugyanannyit
2013. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szálkásító DIÉTA, aerob edzés, 4x8at csináld de most el kéne dönteni hogy fogyni akarsz vagy izmosodni
2013. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Előtte gimnasztikai bemelegítés is kell:kar-, derék-, váll-stb körzések, majd utána mehet pár fekvőtámasz is, és az éppen végzett gyakorlatok előtt 1 sorozat kisebb súllyal végzett bemelegítő nyomás (ill. húzás).


De van itt több gond is: NINCS helyi zsírégetés, tehát a kar edzésével nem megy le a zsír, de persze kell végezni, hogy ne veszíts izmot szálkásításkor, erre is kitérek.:)


A legnagyobb gond:Egyszerre nem lehet naturálban izmot felszedni és zsírt leadni, mert energetikailag különböző étrend szükséges hozzá. Izomnöveléshez tömegnövelő étrend kell, ami kalóriapluszt jelent, a zsírleadáshoz pedig szálkásító diéta, ami kalóriadeficitet jelent a napi energiamérleg szempontjából. Tehát el kell dönteni, hogy mi legyen előbb.


Tehát, ha zsírt szeretnél leadni, akkor szálkásító diéta kell és a súlyzós edzés mellé végzett heti min. 3-4, 40-50 perces aerob edzés.


Nem kell pihenő napon fekvőtámaszozni, mert nem tudsz úgy regenerálódni!

mindig akkora súllyal eddz, amivel éppen megy a 10-12 ismétlés. NEM kis súllyal szálkásítunk!

Erre itt van egy cikk:

[link]

2013. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát sajnos a kaja az sarkalatos kérdés, mivel most az 1 éves fiam eszik úgy, mint egy testépítő, ami elég sokba van,(persze nem panaszként, inkább neki legyen) így én annyira nem tudok odafigyelni erre, hogy mindig egyek húst, stb.

Tehát akkor a 4X8-12 a megfelelő, akkor így csinálom, és még annyi, hogy heti négyszer hullahoppozom 30-40 percet, futni csak késő este tudnék lemenni, de így télen nem, meg a has-csípő a gázos nálam inkább, és úgy vettem észre, hogy fogyok ettől. Ja, és inkább izmosodni szeretnék. Köszi a gyors válaszokat, infókat.

2013. jan. 10. 15:45
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint a "Jesszusom! Egy beteg kacsa az anyám?"


Először kart akarsz fogyasztani gyakorlattal, ami már eleve agyrém, mert arra hízol, aztán amikor megtudod, hogy kaján múlik, aszondod nem megy, de aztán jön, hogy igazából csípőre meg hasra hízol, és izmosodni akarsz. Szóval WUT?

2013. jan. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A te édesanyád a beteg kacsa, te gyökér! Én is tudom, hogy a kaján múlik nagyrészt az egész történet, csak leírtam, hogy mi a szitu. Itt nem is ez volt a fő kérdés.
2013. jan. 10. 17:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Tök normálisan elmondták a többiek, hogy mi a helyzet. Te nem tanácsot akarsz, hanem megerősítést. Azt pedig nem fogsz kapni, mert hülyeséget csinálsz. A fogyás/gyarapodás mind mind kb 70%-ban a kaján múlik. Ha erre nem tudsz odafigyelni, akkor ne várj csodát.
2013. jan. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Wash nem akart kötekedni, csak poénosan szerette volna jelezni, hogy egyszerre nem tudsz izmosodni és zsírt leadni, mivel más-más étrend kell hozzá.
2013. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=GmOLps8XufI

4:44 - 5:44 (vagy 5:10től)

De azért gratulálok a humorérzékedhez :D

2013. jan. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 SSanchez ***** válasza:
Wash te hülye f@sz..:)
2013. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!