Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy tudom leghatékonyabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom leghatékonyabban hátráltatni a válásomat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 14:25
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Míg ügyvédet talál addig is telik az idő! Mondjuk az előző módszer neked is időbe kerül.
2013. jan. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
65%

mindenki máshogy dolgozza fel az ilyesmit.

bevallom, bár meg leszek kövezve, de én is megcsaltam a páromat. nem vagdalkozott, nem fenyegetett elhagyással, nem bántott sem szóval, sem tettel. beszélgettünk. rengeteget. keltett bennem egy elég erős bűntudatot. ami nem baj. megmutatta, h mennyire szeret, és meg tud bocsájtani. a végére már átéreztem, h mennyire szemét voltam, és hányni tudtam volna magamtól. ez a pont volt az, amikor rájöttem, h egy ennyire jó embert többé nem bánthatok. minden erőmmel azon voltam, h vezekeljek, h megbocsásson tiszta szívéből.


sikerült, de nem volt könnyű. azóta még a gondolat sem fordul meg a fejemben. bizonyítok, boldoggá teszem, jobbá válok.

rendeződtek a dolgok. boldogok vagyunk.


a párom egy hihetetlenül bölcs és még annál is jobb ember. becsülöm és tisztelem. fura, de ez a hülye történet kellett, h megmutassa az emberi nagyságát, és erősödjön az összetartozásunk.

innentől fogva nem kell más. ha ő bármi okból nem lehetne velem életem hátralévő részében, akkor sem kéne más. mert hozzá foghatót még nem láttam, pedig megéltem már néhány évet.

2013. jan. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Nem nagyon láttam vagy hallottam olyan kapcsolatról, ahol ne történt volna ilyesmi. Érthető, hogy a férjed ki van.. elvégre ennél szörnyűbb dolog nem történhet egy férfival. Megtört a büszkesége


Ha együtt maradtok már sosem fog úgy rád gondolni mint azelőtt.. Nehéz de el kell fogadnod. Ha most elváltok akkor nem csak a férjed, de a te és a gyereked életét is megjavíthatod.. Csak a gyerek egy picivel hamarabb fog felnőni. De sokkal jobb mintha hallgatná, hogy mindennap veszekedtek.

2013. jan. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:
Én soha nem fogok veszekedni vele, az biztos!
2013. jan. 19. 13:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!