Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy tudom leghatékonyabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom leghatékonyabban hátráltatni a válásomat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 14:25
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
43%
gyerekek kitől vannak azt legalább tudod
2013. jan. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Egyelen egyszer csaltam meg, még jóval a gyerek előtt. A gyerek a férjemé, akit nem tervezek többé megcsalni, ahogy azóta sem tettem. Egyszer hibáztam, ráadásul nagyon régen, nehogy már most menjen tönkre minden!
2013. jan. 18. 16:52
 33/44 anonim ***** válasza:
55%
háborús bűnösök is később kapják meg a büntetésüket nem pedig akkor mikor elkövették
2013. jan. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
9%
Csak csendben megkérdem: ugye nem a férjed exének a férjével?
2013. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
Nem, nem is tudom, hogy ki az exe, vagy van-e neki egyáltalán.
2013. jan. 18. 17:06
 36/44 anonim ***** válasza:
41%

36


"nem is tudom, hogy ki az exe, vagy van-e neki egyáltalán."


Te mindenkinek hazudsz?

2013. jan. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

Azért én is elég pipa lennék, ha az esküvő után egy évvel már másnak az ágyába bújtál. Hiába 6 éve.. Engem e bántana jobban. Ha már együtt vagyunk 20 éve és kiderül, hogy 6 éve megcsalt, akkor több mint valószínű, hogy megbocsátanék. De 7 éve vagytok együtt...


Hátráltatni a válás folyamatát nem tudod. Próbáld megbeszélni vele újra, adjon még egy esélyt, bla bla. Mást nem tehetsz.

2013. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

Írod,hogy a gyerek érdekét is nézed.

Mert a picinek is tök jó lenne ha apu távolságtartó lenne vagy kezdődnének a veszekedések. Ez tök idilli családi kép.

2013. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Ha a ferjed akar beszelhet az en ferjemmel A mi eletunkben is volt egy nagy valsag el is valtunk.Aztan kibekultunk begbocsjtottunk egymasnak.Eletunk leghukyeb dontese volt a valas
2013. jan. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Ha még nincs ügyvédje,megkeresheted az összes környéken lévő ügyvédet,hogy ha válás lesz képviseljen. Ugyanis amelyik ügyvédhez te mész először,az már nem képviselheti a férjedet!
2013. jan. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!