Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válni akarok! Két közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válni akarok! Két közös gyermek van és félünk! Testi és lelki fenyegetés egyaránt! Válópert nem adtam még be. Hova forduljak ki tud segíteni? Addig is van e jogom akár a távol tartáshoz akár a láthatás megvonásához? Hogyan fogjak hozzá?

Figyelt kérdés
November végén mondtam hogy válni akarok ha lehet békésen a gyerekek miatt!!Dührohamot kapott tört zúzott!Decemberben eltűnt két napra a rendőrségen is voltam!A lakás az Én örökségem,és hitelből építettük amit már Én fizetek!Ha el is viszi a lányokat csak engem szid!!Zárat cseréltettem és nem engedem be mert most már a gyerekek is félnek!Nem akarnak hozzá menni.Azóta a gyerekeim szemtanúi voltak a kocsiban ülve hogy két ember fogta vissza hogy ne jöjjön nekem!!A gyerekek és Én is már félünk tőle!!Inni kezdett és akkor beszámíthatatlan.Azt mondta hogy soha nem fog békén hagyni és tönkretesz!EL akarja venni a gyerekeimet is.Hova forduljak mert már az utcán is félek és nem állok senkivel szóba nehogy bárkit is bántson!!Kitől kapnék segítséget??

2013. jan. 19. 10:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igen hibás vagyok Én is!!Hagytam magam évekig porig alázni,kihasználni és hülyének nézni!!!Kommunikálni?Most már miután nekem akart jönni a gyerekeim előtt akart nekem jönni sehogy!!Előtte telefonon.De skizofrén viselkedése miatt teljesen kizárt a normális beszéd!!Szépen kértem,hogy a gyerekeket óvjuk meg ettől!!Ehelyett ha el is mennek hozzá Ő és a drága szülei velem vannak elfoglalva!!A gyerekeket még csak sétálni sem viszi el.Ott is ugyanaz a program mint itthon volt!Tévézünk egész nap.Csak zabálni és wc re kelt fel a kanapéról!!Ha Én vittem sétálni vagy biciklizni őket nem is jött velünk soha mert rohadt fáradt volt!!

Köszönöm a válaszokat!!!!!

2013. jan. 19. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!