Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A gyermekem anyja külföldre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyermekem anyja külföldre akar menni az új párjával a kisfiammal. Mik a lehetőségeim ha per lenne a dologból? A többi lent.

Figyelt kérdés
Elvileg 3 hetente hazajárna és itt lenne akkor 1 hétig. Mik a lehetőségeim hogy ezt megakadályozam hogy elvegye tölem? Hogyan itélkezhet a bíróság? Meddig tarthat ez a dolog? Nem vagyunk házasok de 12 évet együtt éltünk. Kisfiam 2 éves
2013. jan. 21. 21:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ne írj alá semmilyen papírt, mert eltűnik aztán soha nem látod a fiad.
2013. jan. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
34%
Miért kell rögtön arra gondolni,hogy nem látja többet a fiát??Vannak szünetek,akkor pl.mindig vele lehetne,van webkamera stb..Tudom,hogy az mégse személyes,de több mint a semmi.Egy anya ilyen téren miért legyen megkötve??!apuci mehet külföldre,meg bárhova,anya csak a gyerekkel tud,vagy mondjon le róla?!Biztos nem azért megy el,mert annyira jó neki itthon.Énis kimennék ha lenne lehetőségem,nem itthon ülnék a munkanélküliségbe!Egy anyuka.
2013. jan. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
65%
Anyuka sincs megkötve hagyja itt az Apánál a fiát aztán mehet ahova akar. Attól a pillanatól, hogy szülő lett valaki már nem csak magára kell gondolnia, a gyerek érdeke is hogy ne apa nélkül nőjön fel.
2013. jan. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
62%
Nyilván a gyerek anyukánál van elhelyezve!Most menne dolgozni külföldre,akkor mondjon le a gyerekről emiatt??
2013. jan. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
57%
Igen a gyerek érdekeit kell nézni,leginkább.De ha már itt tartunk,hagyja apánál a gyereket?akkor viszont nőjjön fel anya nélkül?
2013. jan. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
56%
Miért Apa nélkül mennyivel jobb mint Anya nélkül. Igen ha menni akar akkor hagyja az Apánál. Ő kérte, hogy hozzá kerüljön a gyerek ennek van számtalan előnye és sajnos hátránya is. Mind a kettőt el kell tudni fogadni, ha a gyerekemet én akarom nevelni.
2013. jan. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
20%
Végülis én nem akarok vitatkozni!De magamból kiindulva én nem tűnnék el a gyerekemmel az apja elől..
2013. jan. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
47%
Oké persze én sem de csak az elmúlt héten volt itt legalább 5-6 kérdés ahol igen. Jobb félni mint megilyedni.
2013. jan. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
52%

Ne menj bele, mert amíg nem írod alá a papírokat addig mindent megígérnek, aztán meg majd koppansz, mert nem tartja be, és külföldön semmi esélyed sincs. Ráadásul ez betarthatatlan is, mert amikor iskolás lesz, nem tud itthon lenni veled havonta egy hetet.

Az anya mehet, de a gyerek marad. Ha neki ez nem tetszik, akkor kérd, hogy helyezzék el nálad a gyereket.

2013. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
33%
Halgas rám én azt mondom vidd perre és ha így akarják ők továbbá akkor hivatkozz arra hogy a fiúnak rossz lenne.:) ájánlom hogy megkapod így
2013. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!