Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A volt férj élettársának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt férj élettársának mennyi joga van szülői értekezleten, ott lennie, véleményt nyilvánítania, valamint a gyermeknevelésbe beleszólnia, fenyegetni a gyermekemet avval, hogy: "Fel lesz jelentve anyád ha nem változtat a viselkedésén"?

Figyelt kérdés
Volt férjemmel külön élünk, gyermekemet én nevelem, minden hétvégét az apukájánál tölt havonta, kivéve egy hétvégét, azt velem. Közös szülői felügyelettel neveljük -ami persze nem működik, csak az állandó fenyegetőzésekre alkalmas-, mint írtam velem él és a jelenlegi férjemmel, akinek előző házasságából velünk él a gyermeke, valamint született egy közös csöppség is. Annyira megalázónak érzem, hogy a volt férjem élettársa minden iskolai szülői értekezleten, SZMK ülésen, rendezvényen megjelenik és irányít, még a volt férjemet is. Van anyja a gyermekemnek, és mindenhol ott vagyok ahol csak tudok. Mit tehetek? Van joga megjelenni a gyermekemmel kapcsolatos iskolai eseményeken, értekezleteken, mikor ÉN vagyok a kicsim anyja és nagyon jó a kapcsolatunk a gyermekkel? Megbeszélni nem tudjuk 3-an, azt már próbáltam

2013. jan. 24. 09:04
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
29esnek igaza van. Az én apám ugyan ezt csinálta, sőt állandóan anyám nyakára küldte (mostoha anyu nem apám) a gyámügyet, mindenféle mondvacsinált indokkal. Persze semmi nem lett soha. Meg gyűlöltem őket! Azóta apám lábait levágták, el is váltak. Most teperne ezerrel, mikor már felnőtt vagyok és támogathatnám, de a nagy lópikulát. Tőlem fel is fordulhat. Állandóan pocskondiázta anyumat. Ennek ellenére anyám soha egy rossz szót sem mondott róla. Anyut imádom, tűzbe mennék érte, apámmal 10 éve nem beszélek. Csak üzenget. Ja mostoha anyu most apámat perelgeti, gyerektartás stb miatt! :D Tényleg ne foglalkozz velük, nézd őket levegőnek. Ahogy a gyerek nő, el fog maradozni a láthatás. Ha már nem lesz kötelező, menni se fog és most apuék jó úton vannak afelé, hogy a gyerek teljesen megutálja őket! Gratulálok neki. Neked meg nyugalom, az otthoni környezet legyen békés. A többi nem számít!
2013. jan. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is :-)
2013. jan. 28. 19:29
 33/41 anonim ***** válasza:
ha mondjuk arreb koltoztök úgy 100 kmt nem hiszem hogy epvolna kedve annyit utaznia
2013. ápr. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó, köszönöm. Mivel azóta a problémák fokozódtak, törvényes kereteken belül valószínüleg ez a legjobb megoldás...... :( csak édesanyámat meg a családom többi tagját nagyon sajnálnám itt hagyni :( de ha máshogy nem megy......
2014. szept. 16. 08:53
 35/41 anonim ***** válasza:
Zt ugye tudod, hogy az apa beleegyezese nelkul még a szomszéd utcába se koltoztetheted a gyereket?
2014. szept. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
De költöztethetem...tudom..a gyermek testi, szellemi és mentális fejlődése mindennél fontosabb
2014. okt. 2. 14:17
 37/41 A kérdező kommentje:

És ha elköltözünk, mit csinál? Mezítlábbal a falba rúg? Ő se fizet több mint hat hónapja gyerektartást...

Mezítlábbal a falba rúghatok...

2014. okt. 2. 14:19
 38/41 anonim ***** válasza:
Feljelent kiskoru lakhelyenek onkenyes megvaltoztatasa miatt. Jo kis buntetesre szamithatsz erte. De te tudod.
2014. okt. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
A tartasdij miatt tessek feljelentest tenji, vegrehajtast inditani. Ne legyel mar tehetetlen
2014. okt. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó. Igazad vad, megtettem a feljelentést
2014. okt. 11. 06:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!