Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváltam már 5 éve volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváltam már 5 éve volt férjem 4.5 éve nem jött nézni se a gyereket gyerektartást se fizetett. Jegyzem 10kmre lakott egy másik nö 3 gyerekét nevelte. Most szakitottak és rájött hogy van egy lánya. és látni akarja. Mit tehet igy?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 10:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%

Semmit az apai láthatást nem korlátozhatód, még akkor sem ha nem fizet.

Menj bíróságra és kérd az állami megelőlegezést, miért hagytad, hogy ne fizessen?

2013. febr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
79%
A láthatást sajnos nem korlátozhatod, mert azzal te jársz rosszul. Viszont már rég bírósághoz kellett volna fordulnod a gyerektartás miatt. Ezt mindenképp tedd meg, nem is értem, hogy miért nem léptél eddig.
2013. febr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
eleinte nem tudtam hol lakik a telefonját is lecserélte aztán pár honap mulva tudtam meg hogy itt lakik nem messze.ugy voltam vele ha nem fizet akkor nem is viszi el .Hát nem is vitte.Most meg látni akarja .hogy lehet ezt megelölegezni?és mennyi honapot fizet az állam vissza? a láthatást azt korlátozhatom?
2013. febr. 2. 10:48
 4/31 anonim ***** válasza:
79%
Egy próbát megér - főleg a kislány miatt. Előbb-utóbb szeretné tudni, ki az apja. Persze meg kell az apával beszélni, hogy a családotok békéjét nem rúghatja fel, s korrekt, kifogástalan kapcsolatot tarthat a gyermekével. Elvinni magához nem engedném, csak a látókörödben tarthatna vele kapcsolatot: játszótéren, cukrászdában. Ne adj könnyen bizalmat olyan embernek, akitől csak elváltál, biztos volt okod, meg 4.5 éve nem is tudsz róla semmit!
2013. febr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
76%

"mennyi honapot fizet az állam vissza? "

A beadástól számitót 6. hónapra visszamenőleg.


"a láthatást azt korlátozhatom?"

Nem

2013. febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
0%
A nevén van a gyerek?magyarul: van apasági nyilatkozatod?
2013. febr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
igen a nevén van.házasok voltunk mikor született.MIért?
2013. febr. 2. 10:54
 8/31 anonim ***** válasza:
26%
Nem korlátozhatód sehogy, törődj bele.
2013. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%
Én nem fogadnék el gyerektartást, hogy a nője meg elkezdjen pampogni...Senki könyöradományára nem szorulsz szerintem rá..
2013. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%

7


Azért mert ha házasok voltatok, akkor a nevén van, és akkor nem tudod megszabni, hogy hová viheti és az uj nője bántani akarná a gyerekedet akkor sem tudod megakadályozni..

2013. febr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!