Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tudnátok tanácsolni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnátok tanácsolni? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Egy barátomnak elváltak a szülei és most kapott valami nyilatkozatot, hogy döntenie kell, hogy hol éljen. két öccse anyukájánál él. És ő nem tud dönteni. Én ebben nem nagyon tudok segíteni neki, mert nem váltak el a szüleim. És ez bánt, hogy nem tudok segíteni. Írjatok légyszi tanácsokat. 15 éves

2013. febr. 15. 21:55
 1/6 anonim válasza:
Itt nincs mit tanácsolni, ott él, ahol ő akar. Ha nyilatkozatot nyomtak az orra alá, akkor már feltételezhetően egy olyan korban van, ahol képes dönteni maga felett.
2013. febr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
15 éves szóval igen.
2013. febr. 15. 22:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Meglep hogy kapott nyilatkozatot, mert csak abban az esetben adnak ha a gyereket kérdezik, és dönteni akar. A bíróság általában nem választja szét a testvéreket.

Itt nincs mit segíteni. Döntsön. Senki nem fog tudni helyette dönteni.

2013. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. febr. 15. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, én biztos mennék a tesóimmal. Aztán a másik szülőmet meg látogatnám sokszor, ha tényleg jó a viszonyunk.(tehát, mondjuk, nem egy alkohlista agresszív apáról van szó.)
2013. febr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én már felnőtt vagyok, de ha ennyi idősen ezt kérdezték volna, gondolkodás nélkül anyát választom, pedig szeretem apát is! De ha elváltak volna, tudtam volna, hogy apa idegesítő természete az oka, mert anya egy tündér. És nem csak ezért, hanem mert tudom, hogy apa, hogy fel tud húzni, anya pedig kicsit törékenyebb lelkű, és kellene neki a támogatás.


A barátodnak mérlegelnie kell, hogy kivel SZERETNE lenni, és hogy kinek van nagyobb szüksége rá. Mármint lelkileg.

2013. febr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!