Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Na ezt felháborítónak tartom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ezt felháborítónak tartom! Én fizessem volt férjem gyerekek utazási költségeit? Mert jobb munkát találtam az ország más területén?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 13:10
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartom felháborítónak.

Gondold végig a másik oldalt. Te elkötözöl őt meg ezzel olyan plusz költségekbe vered, hogy csak na. És ez nem csak az ő érdeke, hanem a gyerekeké, nekik szükségük van az apjukra.

2013. febr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
93%

Hát persze, hogy te, mert te költöztél el onnan. Hagyd ott a gyerekekt a volt férjednek és már meg is van oldva a problémád.

Közösen vállaltátok a gyerekeket, és azzal, hogy elköltözöl kirekeszted a volt férjedet a gyerekektöl.

2013. febr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez van..... mondom úgy, hogy én is elvált anya vagyok, de én az országból is eljöttem a gyerekekkel(a volt férj beleegyezésével, sőt biztatásával, mielőtt még valaki nekem támad).


Ha ő költözött volna el máshová, akkor az ő dolga lenne az utazási költség kifizetése. Így a tiéd.

Ő nem tehet arról, hogy neked máshol jobbak a lehetőségek, ha neki maradnia kell, miért az ő költsége legyen az utazás?

2013. febr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:
de hát kb 60-ezer a gyerektartás!!! 2-hetente utazás ezt majdnem mind elviszi ?
2013. febr. 22. 13:19
 5/64 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy az előttem szólók is mondták.És ezt a jog érthetően meg is indokolja.
2013. febr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
92%

Mivel te döntöttél úgy, hogy elköltözöl, ezzel is számolnod kell. Miért, szted a volt férjed fizessen még pluszban, mikor a kialakult helyzetért, ergo azért, mert te fogtad magad, és elköltöztél az ország másik végébe, ő még arra is költsön a gyerektartás mellett, hogy leutazzon? Egy fenét. Próbáld meg logikusan látni a dolgokat... a te döntésed miatt változott meg a helyzet, neked kell felelősséggel lenned érte.


(ja, egyébként nő vagyok, ha érdekel)

2013. febr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
93%

Hát, akkor ez van.


A gyerektartás a gyerek szükségletére megy. Nekik pedig egyértelmű szükségletük az, hogy az édesapjukkal tartsák a kapcsolatot.


Bocsi, de tényleg jogos ez. Hogy gondolod, hogy te mert elköltöztél állja ő a havi 60 000 ezres úti költséget meg még fizessen havi 60 gyerektartást?

2013. febr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
8%
Tehat szerinted a gyerektartas X részét az utazásra kellene fordítani a másik szülőnek? Ok. Legyen ugy. Aztán ne csodálkozz, ha beperel tartasdij emelésért.
2013. febr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó, miért te hogy gondoltad?


Hogy az apa 120 000 Ft-ot költsön havonta, mert az anya elköltözött?


Azért gondolkodjatok már könyörgöm. Egy minimálbéres nem keres ennyit.

2013. febr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
42%
érdekes manapság az emberek milyen pofátlanok és gonoszak. komolyan elhagyod a párodat és minden bűntudat nélkül még anyagi csődbe is taszítanád van az ilyen embernek szíve?
2013. febr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!