Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Feleségemnél ideiglenesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségemnél ideiglenesen vannak elhelyezve gyerekek? Csütörtök óta! Ezt kaptam tőle mert szeretnék naponta beszélni gyerekekkel mert elköltözött és el akartam kérni két napra őket a jövő héten először péntek 18- vasárnap 18-ig?

Figyelt kérdés
Abszolút a gyerekek érdekeit tartva szem előtt és az ügyvédemmel egyeztetve cselekszem. Nincs olyan törvény, amely azt támasztaná alá, amit te állítasz. A gyermekláthatás két hetente hétvégenként 1-2 nap, megegyezés szerint, amíg a bíróság mást nem határoz. Tehát a gyerekek érdekében szombat reggel 9h-től vas. este 18h-ig tart. A hiánytalan iskolai felkészülésüket biztosítván. A heti kétszeri telefonbeszélgetés is kimeríti a folyamatos kapcsolattartást, kivéve amit én felajánlottam, ha a gyerekek ennél többször igényelnék. Ez is a gyerekek érdekeit és nyugalmát szolgálja.
2013. febr. 23. 22:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
ki akar csinálni ennyi kb...
2013. febr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Te vagy az, aki fel pofozta az asszonyt a gyerekek meg más tanúk elott?
2013. febr. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem.
2013. febr. 24. 11:39
 14/19 anonim ***** válasza:

Ez gúnylevél.

Ti vagy nem tudjátok értelmezni, vagy nem akarjátok.

2013. febr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Ez egy valós email része nevet más adatokat kivettem.

Feleségemnél ideiglenesen vannak elhelyezve a gyerekek. És ez volt válasza hogy el akartam őket hozni két napra.

2013. febr. 24. 13:42
 16/19 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy igaz, amit írtál, én a gúnnyal a levél stílusára céloztam.


"Abszolút a gyerekek érdekeit tartva szem előtt"


Szánalmas, erre nem tudok mást mondani.

2013. febr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vidd a levelet a következő tárgyalásra,igaz elvileg félig meddig jogos ami benne van,de egy Bírónak látnia kell belőle azt ami benne van. Undorító
2013. febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

jaj ilyen e-maileket mi is kapunk anyukától!! "hozd vissza előbb őket 2 órával,mert a gyerek érdeke ezt kívánja"

"Gyere később értük mert a gyerek érdeke ezt kívánja" :)


Ez a legegyszerűbb a gyerek érdekére hivatkoznak ezek az anyák!!

2013. febr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Hát ez pont a gyermekeit néző anya válasza!
2013. febr. 25. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!