Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valós indok, vagy kamuzás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valós indok, vagy kamuzás?

Figyelt kérdés
adott két ember, hű de szeretik egymást. pasi nős,új csaj a nagy ő. de nem válik mert sokba kerül,nincs ideje stb. feleségtől külön él,gyerek is van. ha valaki válni akar az válik nem?
2013. febr. 27. 14:47
1 2
 1/15 Jégtánc ***** válasza:
85%
kamu
2013. febr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
"...nem válik mert sokba kerül,nincs ideje..." LOL!! Ennél már csak a " szerelmes vagyok beléd, de jobbat érdemelsz nálam..." lehet színvonaltalanabb duma:)))Akkora kamu, mint egy ház!
2013. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanebben a szituban voltam régen. Pasim nős, gyerekkel. Mikor már kezdett komolyra fordulni a dolog pár hónap után, azt mondtam neki, ez így nekem nem jó. Nem bújkálni akarok, hanem egy igazi társat. Még aznap délután elköltözött otthonról, elment az anyjához. Pár nap múlva beadta a válópert. Ha a pasi szerelmes, megtesz mindent szeretett nőért. Akár még el is válik érte, sőt. A válás amúgy meg alanyi jogon, anyagi helyzetre való tekintetre meg lehet kérni, (azóta már) a férjem minimális összeget fizetett csak, párezer forintot.
2013. febr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nem akar új tartós kapcsolatot
2013. febr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Szerintem a válás csak formalitás. Attól még lehettek együtt, pláne, ha el is költözött már. Nyilván anyagilag lehet megterhelő és akár időigényes is lehet (gyerek esetében békéstető tárgyalás, többszöri alkalom a vagyonelosztás is). Ha nyilvan felvállal téged, és csak papíron marad nős, akkor no para. :)
2013. febr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
azt mondja házasodni akar és gyereket,de...
2013. febr. 27. 15:21
 7/15 Jégtánc ***** válasza:
100%
Ahhoz viszont válni kell.Egyébként maga a válás nem kerül sokba ha mindenben meg tudnak egyezni.Csak az illetéket kell kifizetni,még ügyvéd sem kell.
2013. febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Azt tedd vele amit én az öreg kocsimmal. Hajtom amíg megy de már nem ölök bele semmit max. amit muszáj pár extra kilométerérét
2013. febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
A 3-as hozzászólásban van a lényeg. Ha egy férfi valóban szerelmes, akkor mindent megtesz azért a nőért, akit szeret. Amíg papíron nős, akár minden nap megkérheti a kezedet, és házasságot ígérhet, meg gyereket akarhat, csak éppen semmi nem lesz belőle. Az indoka pedig...nevetséges. Egy válóperhez nem kell naponta órákat tölteni sem a bíróságon, sem az ügyvédnél. Főleg, ha már külön élnek, tehát valószínűleg a felesége sem ragaszkodik a házasság fenntartásához.
2013. febr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

Mond mindent persze, mert különben nincs izgi szex.


Ha megmondaná, hogy figyelj, nekem igaziból jó otthon, kényelmes, szép életem van, jó az asszony is, sőt tulajdonképpen szeretem meg nem is akarom elhagyni, de jó veled a szex, akkor nem tenné szét a lábát a nő.


Minden csak kifogás. Ha válni akar, akkor válni fog.


Jönnek azzal, hogy majd, ha megnő a gyerek, majd majd majd. Aztán véletlen jön a következő gyerek, á hát tényleg nincs már semmi köztük, á semmi pfuj, hozzá se nyúl... de tényleg! Csak akkor egyszer véletlen és hát pont terhes lett valahogy.... De komolyan... Na majd, ha megszületik elhagyja, majd ha óvodás lesz elhagyja, majd ha majd....


A csillagot is lehazudnák az égről, mert kényelmes a szexért tartani egy csajt akivel amúgy semmi baj sincs, meg igényei sincsenek. De jó nekik otthon. Akinek nem jó, ez elválik mindegy mibe kerül.

2013. febr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!