Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Meg lehet e bocsájtani valakin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet e bocsájtani valakinek ha egyszer megcsalt? Lehet igy tovább élni vagy mindig ott marad az a tüske?

Figyelt kérdés
Egy nagyon jó ember a férjem,jó apa és jó férj volt.Kiderült hogy megcsalt,nem tagadott semmit és bármire képes csak hogy megbocsássak.Szeretnék neki megbocsátani de nem megy.Már nem lesz semmi ugyan olyan mint volt és én sem leszek már ugyan az az ember.bizni már nem tudok többé benne.Van köztetek olyan akit megcsaltak,megbocsátott és minden rendbe jött?nem lépet többé félre?tényleg megbánta?

2013. márc. 17. 22:01
1 2
 1/15 anonim válasza:
2013. márc. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Én a másik fél vagyok, 2 éve megcsaltam a párom, igaz, "csak" egy csók volt. Soha nem lett olyan, nem is vagyunk már együtt. Én nagyon megbántam, semmit nem jelentett, de ezt hiába bizonygattam, próbálkoztam, semmit nem értem el vele, nem tudott bennem megbízni többé, pedig azóta sem nézek senki másra sem, így, hogy nem vagyunk együtt sem érdekel más. :(


De megértem őt és a döntését. Illetve ez nem is döntés, érzés, ő nem tudott túl lépni a dolgon. Elb*asztam, nincs rá jobb szó. Neked kell érezned, hogy tudnál-e újra bízni és szemet hunyni. Ha tényleg bánja és szeret, talán érdemes megpróbálni helyrehozni. De neked kell döntened.

2013. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
engem sajnos megcsaltak. vele maradtam, mert szerettem, és megpróbáltam túllépni a dolgon. sajnos hiába, mindig ott motoszkált bennem hogy újra meg fogja tenni, meg veszekedéskor sajnos elő-előjött a dolog és a fejéhez vágtam. többé nem bíztam meg benne, de igyekeztem tényleg, mert nagyon szerettem őt. egy éve elhagyott egy másik nőért. nem érzem hibásnak magam, őt egyszerűen a vére hajtotta, én mindent megtettem...már nem voltam érdekes számára, megunta hogy mindig ugyanaz a nő várja haza. (hozzáteszem: adtam magamra, nem híztam el, színt vittem a kapcsolatba, meglepifehérnemű, vacsi, stb) szóval van ilyen. Én túltettem volna magamat azon a félrelépésen, már a gyerekek miatt is. Mégis ő lépett. Idővel lehet hogy könnyebb lesz neked is mert most még friss a seb. De ott marad benned a tüske. :(
2013. márc. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
50%
Én ugyan ebbe a cipőbe jártam pár hónappal ezelött mint te. Hidd el ha megcsalt téged annak oka volt. 3 éve élek együtt a barátommal és 3 éve járunk is.....megcsalt engem és ez kiderült. Persze ö nem vallotta be nekem csak egy csókot, de szerintem több is volt annál. Én meghagytam öt ebbe a hitbe mint hogyha nem tudnék róla, de tudom, hogy több is volt ott. nem szakítottam vele, mert ki mondta azt hogy mi bántja és sajnos igaza is volt. Elhanyagoltam, nem törödtem vele....Azóta változtattam a dolgokon, de bennem is azért megmaradt egy tüske amit tulajdonképpen magam okoztam. Nem könnyű én tudom....Én is nehezebben bízok benen hiába az én hibám volt valamennyire ez az egész. De ha tényleg szereted és megbocsájtó tipus vagy akkor menni fog.....Ha nem akkor viszont nem fog működni tovább a dolog....
2013. márc. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
én is azt vártam hogy elmondja hogy elhanyagoltam a két gyerek mellett,mert tudom hol hibáztam,de ő azt monja hogy mindent megkapott itthon,nem hibáztam,hogy ő egy jellemtelen féreg.Gyülöli magát!
2013. márc. 17. 23:03
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Ismerek ilyen párt.

Ott az asszony volt a ludas, undorítóan bánt a férjével, aki ezekután megcsalta.

Akkor észbekapott és azóta minden oké, pedig jó pár éve történt a dolog, már gyerek is van.


Meg kell keresni a kiváltó okot, csak ő még a bűntudattól nem vallja be. Ha ez megvan és azon tudtok változtatni, akkor ez megbocsátható.

2013. márc. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!köszönöm hogy irtál.Jó tudni hogy vannak még csodák hisz az ember mindig abban reménykedik hogyha már vannak csodák,velem miért ne fordulhatna elő?
2013. márc. 18. 15:17
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén azt kell, hogy mondjam, hogy soha nem értettem és a mai napig sem értem, hogy lehet az, hogy a megcsalt felek a bizalom elveszítésére hivatkozva nem tudják megmenteni a kapcsolatot. Bizalom? Nem lenne az az ember, akihez érzelemmel, szerelemmel tudnék nyúlni azok után, hogy Ő valaki máshoz hozzányúlt. Még az arcát sem tudnám megérinteni, megsimogatni, mert teljesen megundorodnék minden érintkezéstől, bármennyire is szeretem vagy szerettem. Máshoz is hozzányúlt, hozzáért, összesimultak, összeizzadtak és még minden amit beleképzelsz, undorító.
2013. márc. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolsó: és ha flörtöl a kapcsolat elején azt elnéznéd?
2013. márc. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elnézem és itt jön szóba a bizalom, ami viszont valószínűleg jó időre elszáll, ebben az esetben értem azokat, akik már nem bíznak vagy esetleg nem is akarnak bízni, de nem értem meg Őket akkor, ha már tettlegességig fajul a dolog, hiszen ki akarna valaki olyanban bízni, akitől egy része biztosan megundorodik, én biztosan nem.
2013. márc. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!