Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te megtudnád bocsájtani...

Te megtudnád bocsájtani párodnak, feleségednek, férjednek ha megcsalna? Vagy már váló vagy szakító ok lenne?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 12:01
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
69%

Meg_tudnád bocsátani?


Nem.

2012. okt. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:

Meg_tudnád bocsátani?



Gondolom te tökéletes vagy és mindig mindent tökéletesen írsz és soha nem hibázól..

2012. okt. 20. 12:05
 3/51 anonim ***** válasza:
70%
Hibázol.
2012. okt. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
15%
Meg ha engem szeretne és erezném
2012. okt. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
23%
A szexuális hűtlenséget? Persze, önmagában nem ok a szakításra szerintem, nincs ekkora jelentősége a szexualitásnak. A tartós külső kapcsolat, érzelmi hűtlenség az már más történet.
2012. okt. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
59%
Meg egy rakás vesszőhiba...
2012. okt. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%
Én most azt mondom, hogy nem. De fogalmam sincs, hogy reagálnék abban a helyzetben. Lehet, hogy pár nap, hét után megbocsátanék. Remélem nem kerülök ebbe a helyzetbe.
2012. okt. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
38%

Körülményektől függően, de igen.

Azt persze nem, hogy ha úton-útfélen félremenne, még egy kósza félrekufirc esetén is lenne pár nap ajtócsapkodás, de azon túl tudnám magam tenni.

2012. okt. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem míg az ember nem kerül bele egy ilyen helyzetbe, csak találgat. Most én is azt mondom, hogy otthagynám rögtön. De talán x évvel, gyerekkel a hátunk mögött meggondolnám. Ha tartósan csalna, hazudna hónapokig a szemembe nézve, nevelnénk "boldogan" a gyerekeket, velem is ugyanúgy lefeküdne, mintha minden a legnagyobb rendben lenne akkor viszont biztos lépnék. Ha azt nem vettem észre, tuti nem bíznék meg benne többet. Egy éjszakásnál nem tudom, remélem nem is tudom meg.
2012. okt. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudnám megbocsájtani, és ehhez semmi köze a tökéletességnek, a hibáknak! Ez nem hiba, hanem tudatos döntés! Aki nem akarja megcsalni nem is fogja! Ha másfelé kacsingat, akkor inkább hagyjon el, de ne kavarjon a hátam mögött, ahogy én sem tenném! Ennyi tisztelet alap, hogy jár a párunk felé!
2012. okt. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!