Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nálatok mi volt a válóok? "Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mi volt a válóok? "Mi volt az utolsó csepp a pohárban? " Hogyan és meddig próbáltátok megoldani a dolgot?

Figyelt kérdés
6 éve vagyok férjnél, szeretem őt még mindig..de nem tudom meddig tudok még az "anyja" is lenni. Tisztességes, becsületes ember, szeret, nem kocsmázik, nem bánt, nem hazudik, és nem csinál semmit..Ez a gond. Hazajön a munkából és leül a számítógép elé játszani! A hétvégéket is végig játsza.. Reméltem majd kinövi, de most már kezd betelni a pohár. Semmiben nem segít, minden ígérete csak addig tart míg kimondja..Túlreagálom??
2013. márc. 20. 06:18
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Kéne egy kicsit beszélgetni vele. De nagyon komolyan. Ha nem kerül krízishelyzetbe nem lesz változás. Konkrétan ha nem segít akkor mehet ahova akar.
2013. márc. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

A "kockáknak" ezért nincs barátnőjük se.De ezek szerint te már tudtad,mikor hozzámentél,hogy ilyen.

A játékidejét kellene limitálni,hogy legyen ideje segíteni és veled is foglalkozni.

2013. márc. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Ne sértődj meg kérdező, de ennél sokkal nagyobb problémák is vannak egy házasságban. Ha szereted, ne azon gondolkozz először, hogy elhagyd-e. A problémákat meg kell oldani. Biztos szenvedélye lett a játék, másfelől számára lehet, hogy az otthon azt jelenti, hogy nem kell csinálnia semmit (így rögződött benne). Próbálj beszélni agyturkász szakemberrel ez ügyben (itt csak olyan destruktív tanácsokat fogsz olvasni, hogy hagyd el rögtön, stb., ezekre ne hallgass).
2013. márc. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Ó, bár ennyi lenne a problémám :))

A férjem börtönben van, én egyedül maradtam a kisfiúnkkal, mégis mellette vagyok és várom, hogy végre hazajöjjön.


Ha más nem segít, esetleg tarts tükröt a férjed felé.

Ne főzz, ne takaríts, csak "szórakozz", ülj a V, gép előtt, hátha kapcsol.

2013. márc. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Ne ígéreteket szedj ki belőle, hanem állítsd kész helyzetek elé. Pl:

- Hétvégére szép időt mondanak, elmehetnénk kirándulni. Bevásároltam hozzá mindent. Szerinted vonattal menjünk vagy autóval?

- Beraktam a mosógépbe a ruhákat, ha lejárt, kérlek teregess ki, mert nagyon fáradt vagyok.

- Kérlek hagyd a játékot estére, olyan rég csináltunk közösen valamit. Arra gondoltam főzhetnénk együtt valami különlegeset, mihez lenne kedved?


Ha nem nyújtasz neki alternatívát, akkor miért ne játszhatna? Nem tudom, mennyire szoktatok közös programokat csinálni, illetve mennyire törekszel rá, de ha amúgy semmi más "dolga" nincs, azaz a játék helyett mondjuk tévéznél vele, akkor érthető. A házimunka beosztása meg megszokás kérdése, önállóan nem áll neki sok férfi. Először adj neki egyszerű részfeladatokat, aztán lehet persze ezt növelni. :)

2013. márc. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is volt ilyen párom.. 3 évig. Az elején még normális volt, de ahogy már nyeregbe érezte magát, szépen elfelejtette, hogy a kapcsolatokat ápolni kell. Ezerszer próbáltam vele beszélni, de semmi. Egyszer mire hazaért már a cuccaim ki voltak pakolva, egy hirtelen ötlettől vezérelve hatásos lelépőt csaptam, fogtam a monitort (lapmonitor) mivel az én pénzem is benne volt a gépbe, és közöltem vele, hogy ezzel a régi monitorral most vége a kapcsolatának, keressen másikat. Utána hívott hetekig, én meg otthon bőgtem. De nem akartam ilyen férjet magamnak. Apám sem jött velünk soha sehova (ő meg tv függő) nekem ennél több kell, ennél többet akarok adni a gyerekeimnek.
2013. márc. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5.nek: Szerintem jó alternatívák, de tipikusan olyanok a kockák, mint a gyerekek. Ha teszel valamit, kapsz valamit.

Sajnos

2013. márc. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%

5-ös vagyok, "kocka" feleségként írtam. :)


Én magamról tudom, hogy olyankor játszom többet, mikor amúgy nincs más tennivalóm. TV-t nézni nem szeretek, így ha a férjem leül elé, inkább játszom helyette. Ugyanígy, ha túlórázik, vagy ha olyan fáradt, hogy nem csinálunk semmit együtt, hanem alszik vagy olvasgat, szintén játszom.


DE! Ha szervezünk valami programot, nem hagynám ki a játék miatt, akármennyire is szeretek játszani. A játékon belül amúgy valós emberi kapcsolataim, barátságaim is kialakultak, engem ez kapcsol ki a legjobban a munkából, a mindennapokból. Ezzel szerintem nincs is gond, hanem azzal, ha valaki a valós egyéb szórakozás HELYETT is a gépet választja.


A kérdezőnek is azért írtam a fentieket, mert magamról tudom, milyen az, mikor az ember szeret játszani, és mik azok, amiket viszont ki nem hagynék a játékért sem.


Lehet, hogy van különbség, és én normális vagyok, az ő férje meg már nem, ezt így messziről nem lehet megmondani. De ha amúgy rendes, munkába jár, nem hatalmasodott el rajta semmiféle kóros függés, akkor szerintem a legtöbb esetben jobb program híján játszik, nem pedig azért, mert mást nem is akarna csinálni.

2013. márc. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!