Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ebben a helyzetben mit tehetné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mit tehetnék? Nem akarom elveszíteni a fiam!

Figyelt kérdés

Igyekszem felvázolni mindent, röviden.

Anyósomék 1 utcányira laknak, ott vannak a lovaink,lovagoltatok, tehát sokszor átmegyünk, amivel nincs baj, legalább látják a fiúnkat stb. De ha itt kellene segíteni akkor apósom nem ér rá a poháremelgetéstől.

A fiúnk 13 hónapos.

Anyukám házában élünk, anyukám külföldön van, 6 hetente jön haza 1 hétvégére vagy 1 hétre. Apukámék 60 km-re laknak, csak akkor megyünk oda, ha fáért kell menni, mert apunak van egy erdője, mivel én vagyok az egyetlen gyereke, nekem adta, kivágta a fát, nekünk csak el kell hozni. Hozzátenném mindkét szülőm elég jómódú(ez majd a kérdésem miatt lesz fontos.)

A párommal nagyon elfajultak a dolgok, remegek, ha tudom, hogy mindjárt hazaér, nem ütött meg soha, de lelkileg teljesen terrorban tart.

Tegnap este mondtam neki, hogy szedje össze a cuccait, nem bírom tovább vele, költözzön haza, váljunk el. Már többször szóba hoztam, de mindig a gyerekkel zsarol, hogy ő elveszi tőlem.

Tegnap azt mondta, hogy ő elmegy, de viszi a gyereket is. Így inkább nem mertem kitenni, mert a fiamért bármire képes vagyok.

Hogy tehetném ki a házból anélkül, hogy elvihesse a fiam, hogy kezdjek bele a válásba? Nagyon félek, hogy elveszítem a fiam!


Beszólásokat, bántó megjegyzéseket mellőzzétek, van elég gondom enélkül is! Köszönöm!


2013. márc. 21. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs gyerekelhelyezés addig mind két szülő annyit láthatja a gyereket ameddig akarja. Így neked de neki sincs joga kisajátítani a gyereket.
2013. márc. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 marcsi1978 ***** válasza:
86%
szerintem ne félj csak úgy nem viheti el a gyereket !ha meg ne adj isten válásra kerülne a sor szerintem nagyon nyomós indok kell ahhoz hogy egy anyától elvegyék a gyermekét!
2013. márc. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyerek anyukád házába van bejelentve,nem viheti el az engedélyed nélkül.


Beadod a válást és kész.


Ha el akarja vinni a kicsit,hivsz rendőrt.

2013. márc. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen pici gyereket nagyon nagyon indokolt esetben venne el egy bíróság az anyától. Semmi okot nem látok, miért ne maradna Nálad. Van tető a fejetek fölött, nem élsz erkölcstelen életet, törődsz a gyerekkel. Nincs indok, ez csak zsarolás. Nem vihet el csak úgy egy gyereket.

Pedig lépned kellene, ha ilyen borzasztó a helyzeted. Mert a gyerek 18 éves koráig is zsarolhat.Ami senkinek nem jó. Nem könnyű a helyzeted, de biztosan vannak barátaid, más rokonaid, akikre számíthatsz.

Az erő legyen Veled!

2013. márc. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Igazából attól félek, hogy a koromra hivatkozna, 18 éves vagyok, ő 24.

Nem akartuk a fiúnkat, de nem akartuk megölni sem, ha már így alakult, ő nagyon jól keres, tudom, hogy segítene mindenki a családból.

2013. márc. 21. 09:36
 6/10 anonim ***** válasza:
18 elmúltál,onnantól mindegy,gyesen vagy a kicsivel,szülői támogatás megvan,lakni van hol,ilyen kicsi gyereket csak nagyon indokolt esetben veszik el az anyjától (drog,prostitúció,elhanyagolt gyerek)
2013. márc. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 zabmester ***** válasza:
Hiába hivatkozik a korodra, épp úgy nagykorú vagy, mint ő.
2013. márc. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezzel csak meg akar félemlíteni. Jó körülmények közt élsz, tehát nincs oka a bíróságnak elvenni tőled a gyereket. Ő pedig nem viheti magával.
2013. márc. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj oda, hogy ne legyél támadható. Szerintem kizárt, hogy elvegyék tőled. Ne adj rá okot, hogy rád fogjon valamit. Rá se nézz más pasira, legyen mindig meleg vacsi, tisztaság, tiszta ruha stb. Néha muszáj ilyenkor kicsit nyalizni, nehogy kitalálja, hogy alkalmatlan vagy. Védőnővel te beszélj erről előbb és ő is lássa, hogy minden oké.
2013. márc. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9/9 -esre hallgass
2013. márc. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!