Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

O.G. kérdése:

Hogyan szerezzem vissza a feleségem, ha Ő már nem boldog ebben a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 7 év után úgy tűnik hogy vége a házasságunknak. A fő ok, hogy a feleségem nem tud megbízni bennem, nem érzi nőnek magát mellettem. Többször előfordult hogy egy egy buliban amikor már nem voltam szomjas, flörtölgettem lányokkal, úgy hogy ennek a feleségem is szemtanúja volt. Soha nem csaltam meg ès ezek a flörtök sem jutottak el tettlegességig, de sajnos már betelt nála a pohár. Tegnap azt mondta vége és hogy elköltözik. Megígértem neki hogy nem fogok inni, bár hozzáteszem nem vagyok alkesz, kocsmábajáró. De ez a pár alkalom elég volt arra hogy teljesen elveszitse a bizalmát. Ès azt is tudom hogy az ember egy hosszabb kapcsolatban képes elkényelmesedni és nem úgy foglalkozni a másikkal ahogy azt az elején tette. Nagyon szeretem a feleségemet és tegnap óta olyan mintha kitéptek volna a szivemből egy darabot. Mindennél jobban szeretném ha folytatódhatna a kapcsolatunk, de sajnos erre most nagyon kevés esélyt látok. Kedden el is költözik és arra kért hogy ne zaklassam.

2013. márc. 30. 22:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%
Hát minden férj itt szúrja el...későn kapnak észbe, és akkor már késő. Mi 8 év után jutottunk el ide, ő sem volt alkesz meg kocsmázós, de ha elmentünk valahova igencsak ivott. Mikor mondtam hogy elég és elmegyek, rájött hogy ő szeret, de előbb kellett volna. Elváltunk, ennek már 4 éve...
2013. márc. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi hozzászolásokat. Azzal még kiegészíteném az eddig irtakat, lehet hogy tényleg nem vettem az első vagy második fenyegetèsét komolyan, hogy itt fog hagy törtni. Most hogty tényleg megtörtènt akkor hiszem csak el. Két konkrèt eset volt amikor ilyen flörtölés történt, emelett persze voltak másból eredően is vitáink, de megigértem neki hogy ha elmegyünk valahova, nem fogok inni. Azt mondta hogy ezt már nem hiszi el, ergo màr nem is hagy időt hogy bebizonyitsam. Valaki volt már hasonló helyzetben? és ha igen, megoldodott?
2013. márc. 31. 09:11
 13/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, mint írtam, kb ez volt nálunk is, nagyjából. Nem oldódott meg, már késő volt, már nem érdekelt mit csinál.
2013. márc. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
91%

Ezzel elkéstél. Lehet, hogy az első alkalom után még kaptál egy esélyt, utána jött a többi pár, de szerinted mit élt át amikor látta ezt? Az ígéret az általában hamis, ha gyorsan nem követik tettek. Gyanítom, már az első alkalom után megígérted és már nem tudta tovább elviselni. Elhiszem, hogy legyezgette az egódat, ha egy lány oda volt érted és flörtöltetek, de gondolhattad volna, hogy nem fogja sokáig elnézni.

Ha nem akarsz haraggal elválni, tényleg ne zaklatsd.

2013. márc. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
96%

Megaláztad. Ezek után mit vársz? Csoda, hogy egyáltalán eddig kibírta melletted...

Ha ő a párod és szereted, miért kell másokkal flörtölgetni?

.... A flört a megcsalás első lépése... (Y)

Nem érzi magát nőnek melletted? Nem csodálom... Az kellene, hogy bárhova elmentek, bármennyit iszol, ő a te hercegnőd, őt dícsérgeted, vele akarsz ott helyben szerelmeskedni, mert ő a mindened. Nem más idegen vagy baráti (??? nő és férfi között nincs barátság!!) csajokkal hetyegni meg őket dicsérgetni. Az első alkalomnál lekevertem volna neked két hatalmasat aztán kalap kabát. Mehetsz a flörtölős barátnődhöz. Gyűlölöm az ilyet.

Ha van esze a feleségednek, soha nem fog visszajönni hozzád és keres magának valaki olyat, aki megbecsüli.

2013. márc. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Minek iszol, ha tudod ilyesmit csinálsz!

Ez a vonat már elment! sajnálom.

2013. márc. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Igen! Nekem csak csak barátom volt, akinek ivás problémái voltak. Kicsit mást, de sok hülyeséget csinált részegen. Mindig megígérte, hogy nem fog inni, aztán ivott. Amikor elhagytam, akkor jött pitizi, adtam egy esélyt, újra ivott. A legszebb, hogy neki sem voltak olyan alkohol problémái, mert tényleg csak bulikban ivott, de akkor nem lehetett leállítani. Nálunk nem oldódott meg és szétmentünk és viszonylag baráti köztünk a hangulat.

Én annyit szeretnék mondani, hogy ne túráztasd szegény nőt ha nem tudsz majd megfelelni annak, hogy ne idd magad ilyen részegre. Gondold át, hogy valóban tartani tudod az ígéreted, vagy csak tartani akarod, de majd lesz valami kibúvó. Ha az exemmel ellentétben neked menni fog, akkor a többiek már leírták, hogy mit tudsz tenni.

2013. márc. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én csak fél éve vagyok együtt egy férfivel,1hónapja költöztünk össze,de nekem már most elegem lett.Mondjuk ő nem flörtölget,de ha elkapja a gépszíj,2-3napig úton van,aminek most szemtanúja vagyok.Jövő héten szakítok,és elköltözök.Mindezt úgy,hogy néha én is megiszok valamit,nem utálom az alkoholt,de mindennek van határa,főleg annak ami ennek hatására történik,vagy ahogy viselkedik.Én se tudok megbízni benne más okból kifolyólag.Nem ijesztgetem a költözéssel,csak simán lépek.Gondolkodtam sokat én is,ha valaki erre a döntésre jut,az valamilyen szinten már szilárd elhatározás.Szerintem hagyd elmenni,egy darabig hagyd nyugton.Eközben neked meg kellene változnod teljesen,no pia,no flört,stb.Ha ezt meg tudod csinálni,és saját magadra is büszke leszel hogy jobb útra tértél,akkor kell megkeresned,és bizonyítanod,illetve teperned.Persze ha még nem szeretett ki belőled teljesen,mert akkor már mindegy mit csinálsz.Amúgy meg a nem iszom többet mondatot könnyű kimondani,gyakorlatban ez nagy harc önmagaddal szemben,és nagy munka.Már csak azért is érdemes megcsinálni,mert a következő kapcsolatban ez ugyanúgy probléma lenne.
2013. márc. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
őszintén szólva nem érzem ugy hogy azt bánnád hogy őt bántottad inkább csak hogy most egyedül maradsz szívem szerint azt mondanám hagyd békén de ha tényleg belátod hogy mennyire megbántottál egy embert és tényleg nem akarsz ilyen lenni többé , akkor változz meg ,adj időt hogy magadba nézz és adj időt így neki is,de ne miatta.ne azért változz meg mert akkor tuti hogy visszakapod mert nem az... ha sikerült keresd meg és hívd el újra valahova :)
2013. ápr. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mi újság veletek kérdező?
2015. máj. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!