Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennétek egy dühöngő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek egy dühöngő feleséggel? Agresszív, lökdös, vicsorog, fenyeget, hogy megszúr, megöl (a gyerekek előtt)? Majd kicsivel később tanácsot kér valami teljesen más ügyben, illetve támogatást, hogy el tudjon menni orvoshoz (nem dühöngés témában)

Figyelt kérdés
Válófélben vagyunk, tudja, hogy anyagilag neki sokkal rosszabb lenne nélkülem, a fiúknak is szüksége van rám. Ő a felperes, én nem akarok válni, a gyűrűt is viselem (ő nem), az az érzésem, hogy saját magát sarokbaszorította és nem képes belátni, hogy lenne kiút, de ahhoz neki el kell ismernie a hibáit. Az egója csapdájában van.
2013. ápr. 17. 11:07
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
37%
Még annyit, hogy ha ez neki nem elég, igy jàrt, vigyél el mindent, hadd kapjon a fejéhez. Mehet gürizni minimálbérért.
2013. ápr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
80%

Próbáltad már megölelni mikor éppen dühöng?


[link]


Olvasd el, és ajánlom figyelmedbe a Hogyan szeressük akit utálunk c. részt.

2013. ápr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 intrepid ***** válasza:
47%
Válás, törvény szerinti vagyonmegosztás, törvény szerinti gyerektartás, asszonytartás meg mire fel? Úgy látszik nagyon elkényeztetted, és elszaladt vele a csikó.
2013. ápr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
39%
gondolod a gyerekeknek jo ezt látni,érezni?nem lenne jobb egy nyugodt anya,apa mellett felnöni ,mégha külön is?én ebben a történetben csak a gyerekeket sajnálom....a feleség és anya bolond,a férj pedig tesze-tosza....szarnék a vagyonra ha a gyerekeim nyugalma múlna rajta...talpra állni lehet ,sőt...kell
2013. ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
10-es: évek óta nyeltem minden hülyeségét, nehogy rossz anyának érezze magát. Aztán elhitte, hogy ő tökéletes, elkezdte átvenni az apai szerepet is. Mikor elkezdtem szólni, hogy ez rossz út, megktizálni (nagyon óvatosan), amit rosszul csinál, na onnantól borult az önérzeti bili. Elhidegülés, mindenért én vagyok a hibás, stb. Intimitás zéró. Persze, szerinte csak én vagyok hibás, ő egyetlen hibáját se látja be, de még csak felsorolni se tud olyat, amit másként tenne. Aztán úgy dönt, hogy gyűlöl, el akar válni, inkább egyedül, mint velem. A gyerekeink érdeke az övé után jön. Mint minden.
2013. ápr. 17. 11:34
 16/31 anonim ***** válasza:
68%

Én a helyedben felvenném kamerával egy pár ilyen őrjöngését. Ha félted a gyerekeidet, ez alapján megpróbálhatod kezdeményezni, hogy válás után veled maradjanak. Egyébként szerintem a kérdés alatt tökéletesen leírtad a helyzetet, de ez az ő problémája, emiatt megoldani is csak ő tudja.

Talán egy normálisabb pillanatában megpróbálhatnád vele megértetni, mennyire irreális a kérése, és elkezdhetnétek közelíteni az álláspontokat a vagyonmegosztással kapcsolatban.

2013. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
36%

Valahogy ki kellene deríteni, hogy mi baj van vele, nem biztos, hogy jelen állapotban a "szarban hagyás" lenne a legcélszerűbb dolog.

Nálunk is "kezd kibontakozni a válság" a párom amúgy is világéletében olyan volt, hogy konfliktuskerülő, aztán ha már annyira fáj a dolog, akkor meg nagyon groteszk módon dől ki belőle a probléma és elsőre nézve irreális és illogikus dolgokat művel. No nem ennyire, mint a kérdező neje, de pl. ha anyósom felhúzza őt, akkor egyszerre jelenik meg benne a szülőhöz kötődés és a tagadás, és sajnos akkor jaj mindenkinek, aki 100 méteren belül van. Volt, hogy az anyja beszólt neki egy vitriolosat és erre még velem is flegma és kimondottan bunkó volt. Sokszor megfordult a fejemben, hogy elhajtom a fenébe, de viszont ezen kríziseken kívül teljesen jól működik a kapcsolatunk. Mondom, párhuzam, ahogy írod, hogy agresszív, aztán meg tanácsot kér. Nálunk is: elhidegülést mutat, kilátásba helyezi, hogy elköltözik, de közben meg mégjobban gondoskodik rólam, mint amúgy.


Ha van még benned valami a nejed iránt, akkor tényleg próbáld meg helyrehozni. Ellenben, ha ő nagyon ellenáll, akkor ne menj rá idegileg. (Nekem már párszor sikerült :/ )

2013. ápr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
46%

Nem akarlak elszomorítani, de ez a nő téged finoman fogalmazva, nem szeret,csak akkor képes emberi viselkedést mutatni, ha szüksége van rád.

ez az egyik lehetőség.

Másik lehetőség az, hogy valóban beteg,pszichiátriai eset.

Valamilyen szinten mindenképp függ tőled, ha tőled kér tanácsot és segítséget, hogy orvoshoz tudjon menni.

Mindenképp inkább afelé hajlok, hogy beteg.Próbáld kezeltetni,hátha menthető..

2013. ápr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező, egyébként a jellemzésed alapján elég szépen kibontakozik egy nárcisztikus személyiségzavarban szenvedő beteg képe.Emellett aztán még más bajai is lehetnek.
2013. ápr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
68%
Hogy csillapíthatnád le?Talán egy vödör hideg vízzel.Vagy vicsorogjál vissza.Lehet, hogy azon elgondolkozik..
2013. ápr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!