Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennétek egy dühöngő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek egy dühöngő feleséggel? Agresszív, lökdös, vicsorog, fenyeget, hogy megszúr, megöl (a gyerekek előtt)? Majd kicsivel később tanácsot kér valami teljesen más ügyben, illetve támogatást, hogy el tudjon menni orvoshoz (nem dühöngés témában)

Figyelt kérdés
Válófélben vagyunk, tudja, hogy anyagilag neki sokkal rosszabb lenne nélkülem, a fiúknak is szüksége van rám. Ő a felperes, én nem akarok válni, a gyűrűt is viselem (ő nem), az az érzésem, hogy saját magát sarokbaszorította és nem képes belátni, hogy lenne kiút, de ahhoz neki el kell ismernie a hibáit. Az egója csapdájában van.
2013. ápr. 17. 11:07
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
21-es: nem én voltam, nekem tetszett és köszönöm!
2013. ápr. 17. 13:05
 22/31 anonim ***** válasza:
Kár, hogy az ilyen normális emberek, mint a kérdező is ilyen fogyatékosokkal járnak. Arra nem gondoltál, hogy elvedd tőle a gyerekeket?
2013. ápr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

ma 11:55-ös: olvasd már el a kérdést meg a kérdezö válaszait is, mert szerintem nem figyeltél oda.

ITT nincs mit menteni, a feleség válni akar, a férj nem tud semmit tenni ellene.

2013. ápr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
45%

Egy vödör hideg víz, csodákra képes :))) hidd el, csak egyszer kell alkalmazd, azt az egyet kibírja :)

Jó hideg legyen!

2013. ápr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
25%
Tényleg, öntd le vízzel. Egy vödörrel. Ha ez sem működik, akkor törd le az önbizalmát, csald meg!
2013. ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
67%

Költöz el az agresziót pont az generálja hogy ő változtatni akar de te nem 'hagyod',

kicsit külön kéne lennetek hogy mindenki lehigadjon és átgondoljátok, benned is ott a tüske csak te pasziv agresziv modón zsarolod a megélhetésel és pocskondiázod az önbecsülését.

Kölcsönösen és durván bántjátok egymást valakinek hátra kel lépni és fújni egyet nem meccselni.

2013. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
63%
Direkt provokálod, ahogy olvastalak, nem tudom ez miért jó neked. Tiszteled és szereted egyáltalán? Mikor beszélgettetek utoljára? Miért érzi úgy, hogy már nem szeret? Párterápiára nem gondoltatok esetleg? Kérdezd meg tőle, el szeretne-e menni veled terápiára (ha még szereted és ő is téged, érdemes lenne megpróbálni)
2013. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

27-es: nem tudom hol olvastad, hogy direkt provokálom... :-/ nem teszem.

a párterápiát már javasoltam, nem akarja. Mondtam, hogy a gyerekek érdekében is meg kellene tennünk, mert ők mindig is össze fognak kötni. Így sem. Szerzett ő már így egy fél ingatlant: előző házasságából a férj lakásának felét magára iratta, majd elüldözte, és megvette a másik felét. Az egybeesés gyanús, ezért az elköltözésem veszélyes: jogilag negatívan eshet a latba az én oldalamon.

2013. ápr. 18. 15:29
 29/31 anonim ***** válasza:
Minek párterápia,ha nem szereted.Próbáljatok megegyezni,fele fele azt csá.
2013. ápr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Merovingii válasza:
Már rég eltakaritottam volna a háztól , közveszélyes viselkedésre hivatkozva !
2013. ápr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!