Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ugye számít gyerekelhelyezésné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye számít gyerekelhelyezésnél, ha egy férfi megüt egy nőt? És a megcsalás? Mindegy mit akarnak a gyerekek?

Figyelt kérdés

A férjem felpofozott bár erre nincs tanúm, de egy-két embernek beismerte. Most válni akar és a gyerekeket is magának. 10 és 11 évesek, ha ők az apjuknál akarnak lenni akkor mehetnek? Nem számít hogy erőszakos?

Van egy olyan előzménye, hogy volt egy félrelépésem, amit ő tud bizonyítani. Neki is voltak női, csak én nem tudom. Ez lehet ellenem kifogás? Illetve hogy "ezért" vesztünk össze és én pofoztam fel először?


2013. ápr. 22. 12:40
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
38%
Aki keres az talán, aki csak kifogásokat keres az persze, hogy nem.
2013. ápr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 A kérdező kommentje:
Na ez nem így van! Örülök hogy szerinted igen, felénk nem. Egy állást azt mondom lehet találni, ha mindegy mi. De az hogy délután 4 után még valami mellékállást is találjon az ember nem olyan egyszerű.
2013. ápr. 22. 15:16
 53/58 anonim ***** válasza:

Sajnálom kérdező, de ez a törvény. Ellenkező esetben téged sem érdekelne, hogy az apának 100 a keresete, követelnéd a gyerektartást...


Egyébként megegyezhettek közösen is egy összegben a férjeddel, ha hozzá kerülnek a gyerekek, talán az lenne a legjobb. Valamint ha a férjed hajlik rá, akkor a láthatás keretein kívül is elviheted a gyerekeket, ezen nem érdemes összeveszni.

2013. ápr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy nem érdemes összeveszni.. Én azt is mondtam neki, hogy ne akarjon válni, jobb a gyereknek ha együtt vagyunk, de ez sem érdekli. Szóval nem tudom mennyire hajlandó kompromisszumokra.
2013. ápr. 22. 15:19
 55/58 anonim ***** válasza:
84%
Jah, mert a gyerekeknek aztán olyan k*rva jó lenne, ha anya-apa egymást tépi. Mondhatod, hogy nem előttük csináljátok, de a gyerekek sem hülyék, érzik ők ha gyűlölet van a levegőben. Jobban mint a legtöbb felnőtt.
2013. ápr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora f*szságot hogy a gyerekeknek jobb, ha együtt vagytok! Nem jobb! Pont ilyen szüleim voltak nekem is, utálták egymást, próbáltak nem előttünk veszekedni, de mi sem voltunk hülyék! MIndennapos volt az egymásra való sértődésük...


Mióta elváltak mindketten normálisak és velünk is foglalkoznak, nem csak azzal, hogy éppen mivel sértette meg őket a másik és hogy durcázzanak...


SOKKAL JOBB A GYEREKEKNEK HA E0VLÁLTOK!

2013. ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
100%

Jobb a válás, a tapasztalatok is bizopnyítják (mai szülők, akiknek a szüleik nem váltak el).


Kérdező én nagyon lenézlek téged, ahogy itt viselkedsz, meg amilyen töténetet elmeséltél (hai gaz).

Viszont ha keresel 100-at és negyven a rezsid, akkor nem fognak negyvenet még levonni gyerektartásra. Olyan 20-25 ezer körül, hiába van két gyerek.

Ugyanis a bíróság figyelembe veszi a maradékot is. Ettől nem kell félned.

De ha gondolod, megegyezhetsz egy összegben a férjeddel.

2013. ápr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

" Volt már, hogy azt hittem megüt és igazam lett. "


Te ütötted meg először, Ő visszaütött, ami ugyan úgy nem elfogadható, de nem tudhatod, hogy, ha Te nem ütöd meg, Ő megütötte volna egyszer is az életben és most már nem is fogod megtudni soha. Nem azért ütött meg, mert erőszakos, hanem azért, mert Te megütötted. Undorító vagy, hogy így és ilyenekkel próbálkozol.

2013. máj. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!