Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tényleg "botrányos", ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg "botrányos", ha egy anya ilyet mond?

Figyelt kérdés

Válófélben vannak, a gyerekek 5 és 8 évesek. Közös felügyeletet javasolt, mert így az apa is kiveszi a részét a gyereknevelésből, neki is van ideje magára, szórakozni, új kapcsolatot kialakítani.


Ez így jogos vagy önző dolog?


2013. ápr. 23. 13:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Teljesen korrekt. Így mindenki jól jár. a szülők is és a gyerekek is.
2013. ápr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Mi lenne ebben botrányos. A gyerekek láthatják az apjukat, az anyuka se kolostorba vonuljon, lehet némi ideje magára is.
2013. ápr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem teljesen jogos. Az apa is ugyanúgy a szülője a gyereknek, igenis vegye ki a részét a gyereknevelésből, anyukának sem kell mártírkodni. A gyerekeknek is jobb, ha a szülei kiegyensúlyozott, boldog életet élnek, mint hogy marakodjanak, az apja lesz.rja, az anyja meg meggebedjen a sok tehertől és feszültségtől.
2013. ápr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ez baj? Ha magának akarná csak a gyerekeket, akkor az lenne a baj. Ha azt akarná, hogy apukával éljenek, akkor meg az.

Akinek ilyen kicsik a gyerekei, valószínűleg még elég fiatal. Ássa el magát, csak mert elválik és gyerekei vannak? Vagy csak apukának lenne joga új életet kezdeni?


Ha mindkét fél normális, ez a felállás a legjobb.

2013. ápr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi is így élünk. Sőt még kisebbek voltak a gyerekek. 3 és 4 évesek. Nem egyedül vállaltam őket, van nekik apjuk, aki ugyanúgy szereti őket mint én, ők is az apjukat. Nem analfabéta a férjem el tud látni két gyereket.

Nem elsősorban azért csináltuk így hogy nekem legyen időm magamra, hanem mert így láttuk jónak. A gyerekek életét így is felborítottuk, de attól még nem kell keveset kapniuk az apjukból, aki jó apa (férjnek már nincsenek ilyen jó véleményeim róla:)) Az már csak utóhatás, hogy így tényleg egyszerűbb nekem is, hisz előtte sem egyedül neveltem őket, hanem vele. Az más dolog, hogy nagyon nehéz volt megszokni hogy nincsenek mindig velem. De hiszem hogy így a legjobb. Vagyis a második legjobb, mert evidens hogy egy egységes család lett volna a legideálisabb, de azt nem tudtuk nekik úgy biztosítani, hogy tényleg jól járjanak.

2013. ápr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Maga az elgondolás nem botrányos, sőt, teljesen korrekt.


De a kivitelezést hogy gondoltad? 1 hetet itt lakik a gyerek másik hetet meg ott?

2013. ápr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Így lenne a normális.

Az én volt férjem teljesen kivonult a a gyerekek életéből, nincs kéthetente apu, az. Nehezen oldom meg a munkát, a a nyarat, mindent. Azt mondta egyem meg amit főztem...ő csalt meg, úgy egyébként.

2013. ápr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mégis ki szerint botrányos ez? A kérdés mögött nyilván egy vélemény húzódik...érdekelne mi az?
2013. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

nálunk elvileg közös felügyelet van

de az exem 3 hetente viszi el a gyereket hétvégére és fizet némi minimális gyt-t


alapban nem ez volt megbeszélve de ez lett a vége

2013. ápr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Azért, mert valaki anya, még nő is. Mert elválik, rögtön szigetelődjön el az ismerkedés lehetőségétől, és szentelje életét a gyermekeinek csak és kizárólag?

Szerintem teljesen jogos. Ahogy az apának, neki is kell legyen elég ideje ismerkedni.

2013. ápr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!