Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tényleg "botrányos", ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg "botrányos", ha egy anya ilyet mond?

Figyelt kérdés

Válófélben vannak, a gyerekek 5 és 8 évesek. Közös felügyeletet javasolt, mert így az apa is kiveszi a részét a gyereknevelésből, neki is van ideje magára, szórakozni, új kapcsolatot kialakítani.


Ez így jogos vagy önző dolog?


2013. ápr. 23. 13:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Anyukámról van szó. Bátyámék válnak, és nagyon csúnyán beszél emiatt a sógórnőmről. Szerinte az lenne a normális, ha nála lennének a gyerekek, ez az ő dolga, oldja meg egyedül innen ha nem tudta megtartani a férjét.

2013. ápr. 23. 17:26
 12/17 anonim ***** válasza:
Érdekes anyukád van, már bocs. Ahelyett, hogy örülne, hogy a fia sokat lehet a gyerekekkel. Én inkább örülnék anyaként egy ilyen menynek. Sőt ha az anya édesanyja lennék akkor is, hogy bár a házassága nem jött össze a lányomnak, de olyannal vállalt gyereket aki kiveszi a részét a gyereknevelésből, nem hagyja cserben őket.
2013. ápr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Akkor tedd helyre a dolgokat, mondd meg, hogy a válásnál tök mindegy, hogy ki sárosabb jobban a szakításban (lehet, hogy épp a tesód, sosem lehet tudni), a gyerekeknek akkor is két szülője van, az apjuk és az anyjuk, és ha közösen vállalták őket, akkor közös a felelősségük is.
2013. ápr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ez a nem tudta megtartani a férjét pedig olyan mintha nagymamát hallanám:) A bátyád sem tudta megtartani a feleségét:)

Teljesen mindegy mi miatt.

Én anyaként azt mondom, nincs olyan dolog amit én igen, egy apa nem tud megcsinálni. És nem is képzelem, hogy jobban szeretném őket. Vagy több "jogom" lenne hozzájuk.

Egy házasság sok minden miatt félre mehet, a gyereken marakodni annyira nagy butaság. Inkább örülni kell ha a férfi így áll hozzá, nem akarja csak a jóból kivenni a részét, és kéthetente eljátszani a jófej apukát, míg az anya nevel.

2013. ápr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ja igen, ilyet ki sem szabad ejteni a valófélben lévő nőnek a száján, őszinte volt....de ezt az leendő volt férjek nagyon rossz néven veszik.

Az én volt férjem csak szülinapokon viszi a gyereket, a volt anyósom pedig nem látta az unokáit 2 éve. Mintaapa volt addig míg együtt éltünk, és a nagyinál is voltak szünidőben néhány hetet. Mióta elváltunk, se kép, se hang.


Én nem erre szeretném nevelni a gyerekeimet..., hogy utána ha válás lesz, a gyerekről feledkezzenek meg.

2013. ápr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Anyukámmal nem lehet beszélni sajnos :-(

Azóta van rossz véleménnyel sógórnőmről, amikor megmondták neki hogy néha a bátyám van otthon táppénzen a gyerekekkel.


De szerintem is tök jó apa a testvérem, remélem anyu nem beszéli teje a fejét.

2013. ápr. 23. 18:19
 17/17 anonim ***** válasza:

Amit tudsz tenni, hogy te is beszélsz a bátyáddal. Mutass neki pár GyK kérdést amit kétségbeesett apák írtak ki, hogy alig látják a gyereküket, vagy pénzéhes anyák, akik még-még sajtolnának az apákból.

Álomválás az övüké!

2013. máj. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!