Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjemmel eldöntöttük, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemmel eldöntöttük, hogy elválunk. Beadta a váló keresetet, de még ki nem tűzték a tárgyalást. Ez idő alatt Ő hivatalosan /gyürüvel eljegyzett egy nőt. / Mennyire etikus ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 23. 15:01
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

"hamar túltette magát a váláson és egyből komoly új kapcsolata van" Valóban. Ez elég gyors. Az is lehet, hogy már régebben érez valamit a másik iránt, vagy csak így próbál felejteni, hogy gyorsan beleugrik egy másik kapcsolatba. Nem tudhatjuk.

De megint csak azt mondom, ezzel már ne foglalkozzon a válni készülő feleség! Mi a francnak? Nem arról szól a válás, hogy ezután mindenki a saját életét éli tovább külön-külön úgy, ahogy akarja, a saját döntései szerint?

Nem értem, innentől kezdve mi köze a válófélben levő feleségnek ahhoz, hogy a férje (nemsoká volt férje), kivel kamatyol, vagy kinek húz az ujjára gyűrűt, vagy kivel mit csinál?

2013. ápr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Na ja kivételesen én is zöldet adtam,mi itt okoskodunk aztán a fene se tudja mi a helyzet.
2013. ápr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
30: .. és azt sem tudjuk, hogy a felek között mikor és miért romlott meg a kapcsolat. Szóval lehet, hogy a mostani menyasszonyát régről ismeri (akár jóval régebben mint ahogy összejöttek volna párként), de lehet, hogy a házasság még régebben romlott meg.
2013. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező: "Ő hivatalosan /gyürüvel eljegyzett egy nőt." - ez ugye oximoron, "hivatalos" eljegyzés nem létezik, az eljegyzés egy szokás, sehol nincs törvényben szabályozva vele kapcsolatban semmi, a "menyasszony" nem egy hivatalos kapcsolat, csak egyeseknek jobban hangzik, mint a "barátnő", de nem jár semmiféle többlet-jogokkal a dolog.

A másik, hogy MILYEN etika szerint... egyik etikai rendszer szerint még maga a válás is etikátlan, más etikai rendszernek a többnejűséggel sincs baja...


Saját véleményem szerint meg a férjed nem etikátlan, csak gyógyíthatatlan idealista...

2013. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Utolso! Orom ilyen szep valaszokat olvasni.
2013. ápr. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

De jó neki,ha tényleg egy gyógyíthatatlan idealista!


Mondjuk bizonyos területen én is az vagyok,csak az nem a házasságé.

2013. ápr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Elvaltok, nem? Akkor nem mindegy? Vagy feltekeny vagy?
2013. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Érdekes, senkinek sem tűnt fel; "Férjemmel eldöntöttük, hogy elválunk."

Ez ugyebár nem megy egyik napról a másikra, Lehet, hogy már évek óta külön élnek? A pasinak nyilván van valakije, ha nem fából van a töke. Vlahol érthető, ha ezt a kapcsolatát törvényesíteni akarja, amint lehet. Vagyis amint megtörténik a válás.

2013. máj. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Elváltok, semmi közöd hozzá. Akkor nem mindegy mit csinál? Etika ide vagy oda.
2013. nov. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!