Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Sosem fogom őt elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem fogom őt elfelejteni szerintetek?

Figyelt kérdés
2008 őszén elköltözött tőlem, mert sajnos elkövettem egy óriási hibát. Megcsaltam. Rájött. Azóta ezt milliószor megbántam már, kértem sokféleképpen a bocsánatát... Az élet sokszorosan visszafizette a hibámat, megtapasztaltam azt is milyen a másik oldalon lenni. De akárkivel is voltam az évek alatt, őt sohasem felejtettem el. Vannak napok amikor kifejezetten ki vagyok borulva a hiánya miatt... Hogyan szerezhetném vissza?

2013. máj. 7. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hajó már elment. Ha nem voltál képes észrevenni, hogy milyen ember mellett élsz, akkor így jártál, és lépj túl.
2013. máj. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de en nem sajnallak! Es lehet, h egy ev mulva az en exem is felteszi majd ugyanezt a kerdest...

Miert nem hasznaljatok a fejeteket???

Fogadjunk a csajra sem emlekszel, akivel megcsaltad... Ot meg 5 eve nem tudod elfelejteni... Megerte???

Igen, ez a hajo elment, legkozelebb idoben gondolkodj!

2013. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Figyu,ne szomorkodj.Ennek oka volt.Ha ő lett volna a nagy Ő,még mindig együtt lennétek.Más fog a helyébe lépni,akivel sokkal boldogabb leszel,csak ne zárkózz be.
2013. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Fogadjunk a csajra sem emlekszel, akivel megcsaltad... "


Honnan veszed, hogy férfi a kérdező?

Mert a nők ilyet nem tesznek?

2013. máj. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én megbocsátottam az enyémnek,pár év múlva már nem csak egyszer tette meg,hanem hónapokig,pedig elvileg nagyon megbánta az elsőt.Ne haragudj,én sem tudom átérezni,legyél férfi vagy nő.A helyedben keresnék mást és megbecsülném.
2013. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akik utána jöttek megbecsültem őket, mégis ők vertek át engem. Azóta bevonzom a rosszat. Akivel utoljára voltam, azért hagytam el, mert nem akartam átverni, éreztem hogy nem leszek képes soha beleszeretni mert a szívem még mindig a régihez húz....
2013. máj. 7. 20:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha végre képes vagy meggyászolni a kapcsolatot, akkor a végén túl tudsz jutni az egészen és nem csinálsz hülyeségeket, pusztán hamis bűntudatból.


Csak a káposzta jó felmelegítve: ne pedálozz azon, hogy visszaszerezd. Fölösleges, az a vonat már elment.


Pl. ezerszer fölösleges bocsánatot kérni, mert annak nincs súlya, csak szamarat csinálsz magadból. Egyszer bocsánatot kérsz, és ha nem képes megbocsátani, akkor így jártál. Van, aki olyan, hogy egy megcsalásra is így reagál.

2013. máj. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitok!
2013. máj. 7. 21:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem most egy picit maradj magadban, s zárd le az előzőt... :) Mindenki megbotlik, ilyen az élet. Csak tanulj belőle, és fogadd el a hibáddal magadat :)
2013. máj. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!