Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem foglak elfelejteni?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz túltennem magam rajtad, pedig tudom, hogy mással vagyok, de nem megy! Miért gondolok minden nap rád? Lehet, hogy egy másik dimenzióban együtt vagyunk? Miért érzem, hogy nem vagyok teljes? Már kilenc hónapja, de nem enyhül, megőrülök! Valaki segítsen!

27/L


2011. nov. 12. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Cool story sis.
2011. nov. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sosem értettem azt a mondatot, hogy ezt/őt sosem fogom elfelejteni. Ugyanis ha valami/valaki bekerult az eletembe, mindennap az eszemben van. Hogy lehet maskepp csinalni? Csak arra nem gondolok, amit nem ismerek. Nem?
2011. nov. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet...a baj, hogy amikor eszembe jut, a gyomromban elindul valami forróság, ami a torkomig megy, és gombóc lesz belőle, ami aztán a szívemre fordul vissza fájdalom formájában. Talán ezért nem szeretném ha olyan sokszor eszembe jutna.
2011. nov. 12. 21:03
 4/7 A kérdező kommentje:
De én kérek elnézést, igazán nem nagyon vártam erre a kérdésemre választ, csak valamit valahogy valamiért tennem kéne. Valahogy úgy érzem rossz úton vagyok
2011. nov. 12. 21:06
 5/7 anonim ***** válasza:

"mikor eszembe jut, a gyomromban elindul valami forróság, ami a torkomig megy, és gombóc lesz belőle, ami aztán a szívemre fordul vissza fájdalom formájában. Talán ezért nem szeretném ha olyan sokszor eszembe jutna."


Figyelj, vedd komolyan ezt a kifejezést: eszembe JUT.

Nem Te csinalod, hanem jut valahonnan.

Merlin, a varazslo szerint a dolgokat küldik a fejbe, a vágyakat is a szívbe, mert kívülről jönnek, és céljuk, hogy a kezelésükkel átváltozz, erősödj, fejlődj, érj.

Tudod, mit lehet csinalni?

Foglalkozni vele. Ezek a Te érzéseid, elküldeni nem tudod őket, mellőzni sem sikerül, elnyomni sem. Hát kezdeni kell velük valamit. Pl. megvizsgálni, milyen összetevői vannak.

Van egy könyv, a címe maga a tanítás, amit mondani szeretnék most Neked: Ha fáj, az nem szerelem.

Igen, mindenfélét érzel, nagy része szeretet, de van mellette fájdalom is, és még egyebek.

2011. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ignácz Ferkó válasza:

Az első szerelmem én se felejtem el soha! Az a drága 57 kilós farönk kint a tanyán... Egy napig tartott mire az összes szálkát kiszedtem a péniszemből az első után. Óhh, régi szép emlékek...



Dr. Ignácz Ferenc

Réz és Fatolvaj

2011. nov. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek...Tuskónak is :)
2011. nov. 14. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!