Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tovább? Maradnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Maradnátok vagy mennétek?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt a párommal, van egy csodálatos 4 éves kislányunk. Bedőlt a lakáshitelünk, végrehajtásra adják, költöznünk kell... Nagyon sok mindent túlélt már a kapcsolatunk, nem vagyunk házasok. Szeretem, de ő már nem ugyanaz az ember akibe beleszerettem. Csak hétvégén van itthon, akkor miután eléteszem a vacsorát, nem velünk foglalkozik hanem a sörével leül a gép elé. A múltkor durván visszautasított, amikor meg akartam fogni a kezét, h nem akar kézenfogva mászkálni, elég nehéz anyagi helyzetben vagyunk, lenne külföldön munkája, kereshetne 3x ennyit, de neki így kényelmesebb, nem akar váltani. Én sokszor ennivalót se tudok venni, ő vígan eszi a joghurtokat, a túró rudit, és több doboznyi sört iszik naponta, amikor én a gyereknek egy szelet csokit se tudok már megvenni... Egyre többször érzem úgy, h a szexet is már csak letudja. Azt mondja szeret, imád, és én vagyok a mindene, de nem tudom, h van-e valami a szavak mögött?! Ti hogy látjátok a dolgot, volt már valaki hasonló helyzetben?
2013. máj. 23. 10:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A szavakat nem igazán bizonyítja tettekkel. A kényelme pedig fontosabb, mint hogy kimásszatok a kakából. Tojik rátok. Nekem elég egyértelmű.
2013. máj. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennek vége...sajnalom!:(
2013. máj. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmi nincs a szavak mögött
2013. máj. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok

Kitalálom: ha szóvá tennéd, hogy a sörre bezzeg van pénz, azt mondaná, hogy az egyetlen örömforrását ne vedd már el tőle. De azért ti vagytok az élete. Rengetegen vannak ilyen helyzetben, persze, érthető, hogy megkeseredett az anyagi helyzettől, de míg ő ezt simán megteheti, belesüppedhet a kilátástalanságba, addig neked gondoskodni kell a gyerekről, és még szenvedhetsz is a párkapcsolatodért. Ez ilyen férfibetegség. Kevés a gyógyult férfi. Sajnálom :(

2013. máj. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

"Én sokszor ennivalót se tudok venni, ő vígan eszi a joghurtokat, a túró rudit, és több doboznyi sört iszik naponta, amikor én a gyereknek egy szelet csokit se tudok már megvenni..."


Ez elég gáz. Miért nem krdezed meg tőle: finom a túró rudi? utána meg nyögd neki be: a gyereknek is az lett volna.

2013. máj. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég önző ember lehet.
2013. máj. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Én egy szót nem szólnék a helyedbe ezen kívűl amit irtam, de ezerrel keresnék melót a helyedben...
2013. máj. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Igen, ha szóvá teszem, akkor ha nem is megsértődik, de minimum felhúzza az orrát, közli, h az nem az ő hibája, h én nem veszek meg magamnak semmit...

A legnagyobb gondom az, h a hitelünk a duplája lett, próbálok munkát találni, de eddig még nem jártam sehol sikerrel, csak a családi pótlék van, erre hová mehetnék? Félek, h ha így lépek, akkor elveszik tőlem a kislányomat...

2013. máj. 23. 10:58
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
8 Tudod egy normális szülőnek a gyereke előbb eszik, mint a szülő, és ha a gyereknek nem jut, akkor a szülőnek sem. És ha a gyerekem nem tud enni, akkor nekem nem menne le egy falat a torkomon.
2013. máj. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Csak ő ezt úgy tudja le, h előlegbe kér a főnökétől minden hétfőn egy 10ezrest, és ő abból vígan elvan...
2013. máj. 23. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!