Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyum ma jelentette be, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyum ma jelentette be, hogy külön akar költözni. Ezt mégis hogy reagáljam le? Mit tehetnék hogy rendbe jöjjenek?

Figyelt kérdés
eddíg olyan jó volt minden.. most meg olyan mintha valaki stukkert tartana a fejemhez.. :( és félek. :(
2009. okt. 5. 19:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

mi ugyanígy vagyunk. én 19, bátyám 20.. ő még nem tudja..

amugy nagyon furcsa,mert néha azt gondolom, hoyg semmi gond, mindkettőjüket ugyanugy fogom szeretni, és ők is engem, máskor meg szinte pánikba esek hoyg ez nem történhet meg velem.. az nem lehet hogy nem lesz többé teljes a családom..

2009. okt. 6. 11:59
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet megoldani ahogy én is teszem?Anyukád mindenképp költözni akar most?Jártok még suliba?
2009. okt. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mintha az én szavaimmal éltél volna. Végig néztem ahogy a barátaim családjai tönkre mennek, de biztos háttérrel nőttem fel, sosem gondoltam volna, hogy valaha én is kerülhetek ilyen helyzetbe. Két napja hallottam egy olyan telefonbeszélgetést amit nem kellett volna. Teljesen nyilvánvalóvá vált számomra, hogy apunak szeretője van, anyu pedig kiadta az útját. Pontosabban megadta a választási lehetőséget. A szívem mélyén biztos vagyok benne, hogy minket választ, mert ezt szeretné mindenki, ugyanakkor ott van a másik eshetőség is, hogy mi van ha nem... Nem tudják, hogy tudok erről a problémáról, biztos oka van, hogy eddig nem mondták el. Amióta összeállt a kép ökölbe szorult gyomorral megyek iskolába, és nézek bárki szemébe is. Ha van fél perc, amikor időm támad gondolkodni, azonnal rám jön a sírhatnék. Gyakorlatilag lassan 72 órája sírok folyamatosan, és nem tudom mitévő legyek. Próbáljak tenni valamit, vagy egyszerűen csak törődjek bele, és várjak a döntésükre?! Apunak én vagyok a szeme fénye, tudom hogy ha beszélnék vele (persze sírás nélkül nem menne), a szíve szakadna meg, és ez sokat nyomna a latba, de ha ez anyu idegeinek rovására menne, akkor inkább ne maradjon itt csak a gyerekei miatt. Fáj ezt mondani, de hihetetlenül csalódtam benne (alapjáraton nagyon apás voltam), és fogalmam sincs mit lehet ebben az esetben tenni, egyelőre csak sírok és kattog az agyam...

Sajnálom hogy érdemben nem segíthettem, de gondoltam megosztom veled a hasonló jellegű problémámat, búslakodhatunk együtt :( 19/L

2009. okt. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
14:58 Nem kell beleszólnod, mert nem biztos, hogy jót teszel vele... Apukád ne az irántad érzett bűntudattól vezérelve hozzon döntést, az hosszútávon nem vezet sehova, ezt gondolom Te is belátod.
2009. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!