Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Szüleim elváltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Botos Bernadett kérdése:

Mit tegyek? Szüleim elváltak már lassan 4 éve, és nem tudom feldolgozni, depressziós lettem. Nem bírom nézni hogy a szüleim más párkapcsolatba, más emberekkel kezdik újra az életüket!

Figyelt kérdés

2013. máj. 28. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

De cserélnék veled, én már feladtam a könyörgést a válásért.

Örülj neki, hogy boldogok.

2013. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Csatlakozok elsőhöz. Örülj neki, hogy mindketten továbbléptek és boldogok, nem pedig egy rossz kapcsolatban tengetik az éveiket és lesznek depressziósak. Hidd el, ha belelátnál egy ilyen család életébe, áldanád a válást.
2013. máj. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha a szüleid nem voltak boldogok együtt,akkor hagy legyenek külön-külön,az általuk választottal boldogok.Törôdj bele,próbáld megérteni a helyzetüket.Szerintem nem szeretted volna,hogy a szüleid férj és feleségként naponta marják egymást igaz?Még rosszabbul viselted volna lehet.
2013. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
76%
Szia gondolj bele az ő helyzetébe. megismerkedtek , jártak összeházasodtak lett gyerekük . nem voltak már boldogok elváltak . most találtak egymásnak olyan férfit/nőt akivel boldogok :) tudom hogy téged ez rosszul érint de beszélgess el mindkettejükkel hogy nem bírod feldolgozni. beszélgess sokat velük, ha így se megy menj el pszichológushoz hogy ne rosszabbodjon :)
2013. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kései Sirató ***** válasza:
38%
Téged ők mindketten ugyanúgy szeretnek, mint eddig. Erre gondolj és arra, hogy nekik is joguk van a boldogsághoz. Ha felnőssz , jobban megérted majd őket.
2013. máj. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jobban veszekszenek mint régen!
2013. máj. 29. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!