Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Külföldi munkahely kiderítése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi munkahely kiderítése?

Figyelt kérdés
Az exem külföldre ment dolgozni,a bírósági végzés szerint a mindenkori fizetése 20 %-át, de minimum 23000 Ft-ot kell fizetnie a fiunk után. Itthon a minimálbért kereste és kaptam a 23000 ft-ot havonta tőle. Most viszont szeretném százalékban kérni,mert az több. Viszont nem tudom se a címét,se a munkahelyét, csak az országot ahol van. Hogy tudnám kideríteni? Ha pert indítok, hogy fizesse a százalékot mostantól, akkor a bíróságon köteles bevallani hol dolgozik? Vagy mondhatja hogy munkanélküli? Van ennek valami nyoma itt Magyarországon,ami után a bíróság utána tudna nézni?

2013. máj. 30. 12:35
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
60%

Nah csak pár kommentet olvastam ..de ennyi elég is volt, nem tudommiért védietek az apát ha az anya semmit nem tud róla,pl..hol lakik dolgozik stb, aki ennyire nem foglalkozik velük,hogy életjelet sem ad magáról?...

uram bocsá nálunk most folyik a válási cécó,de a férjem ahogy megbezséltük,hogy válunk 3napra rá talált "véletlenül" egy barátnőt.. nah most akkor szegény férfiak,el tudom képzelni kb 2-3 év mulva a mi két közös gyerekünket ,hogy fogja magasról elfelejteni..sorry de most látom a jeleit, milyen hős szerelmes a másikkal és örülök,hogy nem magányos,de én két kicsivel maradok..szóval igen megértem az anya aggályait és igen állj ki magatokért,mert 23 e ft a mai világban igan karcsú,plána két gyerekre..én csak az oviban fizetek majd 20 e ft ot kajára..szval,hogy is van ez???mi a sok és kevés egy gyerekre...mikor egy kis cipő ha a legolcsóbb kínai gagyit nézem is 6 e ft körül van és kapásból kettő kell...és a többiről ne is beszéljünk,tudja mindenki miket fizetget be havonta ...szval ne hagy magad kutasd fel és segíts magatokon.Ne csak megcsinálni legyen már könnyű a gyereket a pasiknak...utána meg sajnáljuk őket..ne már..egy anya kerülhet híd alá..apuci mennyire fogja sajnálni..????

2013. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!