Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 23 éves vagyok. Szüleimnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

APUCI89 kérdése:

23 éves vagyok. Szüleimnél élek. Munkahely nekem is szüleimnek is van. Két gyermek közül anyuka akkor még 2éves lányt itt hagyta kisfiút elvitte. Mennyi esélyem van h. nálam maradjon legalább a lány!?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 09:56
1 2
 1/17 Zsebibabu válasza:
53%
Gyámságot kell kérvényezni.
2012. szept. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Először is. Te ki vagy a történetben? Testvéreidről van szó, mert a szüleid válnak vagy Te válsz és a saját gyerekeidről van szó? Lehet hülye vagyok és csak nekem nem egyértelmű...
2012. szept. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmazd át a kérdést úgy, hogy megértsük, mert így nem tudunk segíteni!! Te ki vagy a történetben, mikor hagyta el az anya a gyereket, miért, neki van-e jövedelme...stb...
2012. szept. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ok értem w...Na szòval én vagyok az apuka és 9hònapja lelépett az exem, élettársi kapcsolatban éltünk közel 3évig.azért ment el mert szülei befolyásolták.
2012. szept. 17. 10:29
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A Bíróságon kell gyermekelhelyezési pert indítani. Ha az anyuka nálad hagyta a kislányt, akkor van esélyed arra, hogy neked ítéljék.
2012. szept. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem van esély: lényegében az anyuka otthagyta...

Valószínű, mert nem tudná ellátni a kettőt. Ilyen esetben a bíróság azt nézi, el tudja -e tartani. Meg hát otthagyta, ezzel lemondott róla..

(grat a nagyszülőknek, akik tönkreteszik a kicsik életét)

2012. szept. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én is ebbe bìzok,szerintem nincs arra megfelelő indok hogy egy anya elhagyja a gyermekét!!!!!A kisfiút elvitte, nem értem ha akarta volna a lányt miért nem vitte magával....perxe aljas rágalmakkal érvel h.negatìv szìnben tüntessen fel
2012. szept. 17. 10:40
 8/17 anonim ***** válasza:
Kinek érvel?
2012. szept. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A bìrôságnak.Azzal rágalmaz hogy bántalmaztam ill.azért nem vitte el a lányt mert elvettem tőle.ez hazugság tanukkal bizonyìtom, hogy elküldte velem a kislányt hogy lelephessen.Egyébként a szüleim mindenben segìtenek,anyagi ill.gyereknevelés terén egyaránt!sohasem gondozta megfelelően a gyerekeket, nemtörődöm és hanyag volt, többször hangoztatta tanuk előtt: Ha elmegy akkor neki a lány nem kell, mert azt szinte édesanyám nevelte 3hònapos kora òta.ő nem tudta megfelelően gondját viselni, többször elejtette,ráfeküdt,türelmetlen ill.agresszìv volt vele, mindîg azon járt az esze hogyan segìtsen az édesanyján anyagilag:-(
2012. szept. 17. 10:56
 10/17 anonim ***** válasza:

remélem Nálad marad a kislány :(

kár lenne kiszakítani a megszokott környezetből!

ha az anyukád gondozta , akkor azt a környékbeliek is tudják igazolni, hogy nem anyával volt a gyerek, tehát tanúid is lesznek..

környezet tanulmány fog készülni nálatok, hogy alkalmas e a gyereknevelésre, illetve anyagi helyzeted is felmérik, lehet, hogy, mivel még a 3 évet nem töltötte be a kislány és elvileg addig az anyától nem választható el, kérned kell majd szakértőt, aki felméri a kislányt mentálisan

de az alapos indok egy anyával szemben, hogy otthagyta, és a bántalmazást nem elég kikiabálni, bizonyítani is kell, ebből még akár rendőrségi ügy is lehet!!! ha állítólag Te erőszakkal vetted el a lányát, akkor mért nem ment rendőrségre??? érdekes, én is anya vagyok, de ez lett volna az első utam...mikor látta utoljára a lányát az exed?

2012. szept. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!