Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elhagyhatom a férjem csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyhatom a férjem csak mert szerelmes lettem valaki másba?

Figyelt kérdés

15 éve vagyunk együtt a férjemmel. Van két szép gyermekünk. A házasságunk pokol, nem működik, férjem nem is él családi életet, se a gyerekekkel, se velem nem törődik. Minden gond, baj, öröm csak az én hátamon van. Házaséletet nem akar velem élni már sok-sok éve, nem is szól hozzám szinte csak mocskolódva. Csúfneveim vannak, a gyerekek előtt is ordítozik velem és ugy szólít. Pl: sárkány nagyseggű, büdös asszonyság, buta liba, stb. Nincs benne semmi kedvesség, tolerancia. Reggel ébredéstől kötöszködik velem éjjel lefekvésig. A gyerekekkel kell aludnom már évek óta. A délelőttje mindig munkával, a délutánja pedig mindig italozással tellik. A maradék idejében a számítógépen játszik. A házimunkát elkerüli, de engem sokat bírál, nem jól takarítok, nem jól főzök, stb. Egyébként a házamunka melett 2 állást is betöltök. Soha nem ölel meg, eltaszít magától ha megsimogatnám. Felvetettem neki, hogy váljunk el, de ő hallani sem akar róla. Neki így minden jó. Úgy egy évvel ezelőtt aztán én változtattam egy kicsit az életemen, kapcsolatokat kerestem magamnak, ahol legalább a nemiségem kiélhettem egy kicsit. Volt 3 titkos kapcsolatom néhány hónapig, ami csak a szexről szólt. Nem lettem boldogabb tőlük, de lagalább ujból nőnek érezhettem magam. Azonban nemrégiben találkoztam egy férfival, aki alapjaiban megváltoztatta az életem. Egymásba szerettünk, szinte nem tudunk meglenni egymás nélkül. Vállalna engem a gyerekeimmel együtt, annyira törődik velem és szeret engem, hogy én még ilyet nem tapasztaltam senkivel. Mindketten úgy érezzük, bennünket egymásnak teremtettek. Egyformán gondolkodunk a világ dolgairól, egymás titkos álmai vagyunk. Ő nőtlen, bármikor készen állna a közös életre velünk. Tudjuk egymásról, hogy ilyen érzés csak egyszer találhat ránk az életben.

Mit tegyek? Ha az eszemre, ha a szívemre hallgatok, csak őt választanám. De szabad ezt? Az anyaságom nem kötelez, hogy a gyermekeim apjával maradjak? Ha elhagyom a férjem, ki fog csúszni alóla a talaj, gyámoltalan, belőlem merítette az erőt eddig is, még ha a gyalázkodásaival is. Sajnálom őt, ez az összes érzés amit érzek iránta. Mit tegyek?


2009. okt. 8. 09:08
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Olvastam, olvastam, olvastam... nekem egyértelmű a válasz, Neked nem?:)

2009. okt. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
95%
Most ezt komolyan kérdezed? Azonnal vàlj el! Se neked, se a gyerekeknek nem jo ha ilyen csalàdban nönek fel! Sajnàlod? Ne sajnàld, ö kereste magànak, ha elhidegültetek, àllandoan megalàz, menekülj! Senki nem kötelezhet hogy egy rossz hàzassàgban élj, föleg nem a gyerekeidet, akik csak igy rossz tapasztalattal mennek majd a vilàgba! Tudjàk meg ök is milyen egy boldog, kiegyensulyozott csalàd! Sok szerencsét!
2009. okt. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
100%
egy életed van. jogod van boldogan élni. válj el! a férjed semmit sem érdemel tőled
2009. okt. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%
Ne maradj a férjeddel, csak azért mert sajnálod. A saját boldogságod útjába ne álljon, lett volna ideje bizonyítani, de néha önzőnek kell lenni, neked is kijár a boldogság. Rövid az élet, használd ki! A gyerekek is boldogabbak lesznek, ha látják hogy boldog vagy. A férjed pedig felnőtt, álljon a talpára, aztán visszasírja még a ,,rossz kajáidat,, meg a tiszta lakást. Ha megtaláltad a szerelmet, ne hagyd elmenni! Válj el, nehéz lesz biztosan, de a te helyzetedben megéri a kockázatot!
2009. okt. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
100%

Hát adj esélyt magadnak a boldogságra, mert megérdemled. A jelenlegi férjed egy uninteligens energiavámpír, miért maradnál vele, ha semmi szépet nem kapsz tőle, csak bántást? A közös gyermekeitek nem köteleznek Téged arra, hogy eltűrj mindent, és jár Neked még egy esély! El lesz ő egyedül is, bár eddig családban élt, mégis egyedül, ahogy írtad. Majd megpróbál felnöni, és szocializálódni kicsit. Merj változtatni, nehogy benne maradj a sz@rba, mint sok más gyenge nő. A gyerekeidnek is jár a nyugodt családi légkör, gogy egy kiegyensúlyozott anyával legyenek. A gyermekévek a legszebbek, ezt add meg nekik.

Egy boldog kapcsolatban élő Nő, és Anya

2009. okt. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
100%
Ne maradj egy olyan ember mellett, aki nem tart téged semmire! A gyerekek miatt se, ez nekik sem jó. Azt látják, hogy az apjuk téged nem tisztel, és hiába próbálsz nekik jó példát mutatni, ezt is látják, ne akard, hogy ők is olyanok legyenek, mint a férjed, vagy úgy éljenek, mint te (gondolom nem ilyen életet szánsz nekik).
2009. okt. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim válasza:
100%
Amiről te írsz, azt én nem nevezném házasságnak. Kit érdekel, hogy a "férjed" alól kicsúszik a talaj, ha elhagyod, ha egyszer ő ilyen mocskolódó veled? Nem kötelez semmi, ha neked így pokol az életed. A gyerekeitek is biztos, hogy érzik, hogy valami nincs rendben és ez sokkal rosszabb hatással van rájuk, mintha külön élnétek.
2009. okt. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a kérdés, hogy milyen anya vagy, ha maradsz. Ne a pasi miatt válj el, hanem a férjed miatt. Ne tedd ki ennek a gyerekeidet, hogy ebben keljen felnőniük!!! Ez a te felelősséged, hogy eddig maradtál és ezt kellett látniuk a gyerekeknek!
2009. okt. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%
Tudjàk meg ök is milyen egy boldog, kiegyensulyozott csalàd! Aki ezt írta nagyon egyett értek.Ha ebbe a kapcsolatban maradsz a gyerekek ezt veszik természetesnek,a fiad ugyanígy fog bánni a feleségével,a lányod tűrni fog.Ha kilépsz ők is nagy korukban tudni fogják mi a helyes út.Sok szerencsét és boldogságot!!!
2009. okt. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
Kösöznöm, hogy mindenki ilyen egyhangúan biztat! Érzem ezt én is belülről, hogy mi a helyes váasztás, csak tudni akartam, mások, ti, hogyan vélekedtek erről. Köszönöm!
2009. okt. 8. 09:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!