Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apám fegyverkezik a zombik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apám fegyverkezik a zombik ellen, anyámnak már elege van. Mit lehet apámmal csinálni hogy leálljon?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött hogy én odavagyok az apokaliptikus, posztapokaliptikus filmekért és játékokért. Úgy két éve az egyik kedvenc filmemet megmutattam apámnak, aki nagyon komolyan vette. Mostanra beláttam hogy nagy hülyeség volt, mert ő nagyon könnyen befolyásolható, de már késő. Azóta rengeteg filmet megnézett és rájött hogy ez lesz a jövő. Valószínüleg már dolgoznak a víruson amivel zombikká tehetik az embereket, hogy késöbb háborúkban használhassák, vagy szarolhassanak vele. Ő meg van róla győződve hogy ez biztos igaz. És ezt külömböző filmekből és internetekről szerzet információkra alapozza. Hiába mondjuk neki, hogy szinte 0 az esélye annak hogy bekövetkezik, ö azt mondja hogy tudja hogy lesz. Azóta megerősítette az ajtókat, beszerzet különféle fegyvereket (mindent amit csak be tudott:láncfűrész, kissebb pisztoly, kard, kés meg egy csomó minden). Külön stratégiát és túlélési módszereket dolgozott ki minden szituációra (otthon, iskolában, bevásárlásnál) amit havonta egyszer meg kell beszélnünk. Az autót átalakította. Anyával már próbáltuk lebeszélni, de azt mondja hogy bár még nem tudjuk egy nap hasznos lesz minden amit tett, és mindent csak értünk tesz. Szerintem viszont már beteges amit csinál. Egy bizonyos szintig lehet hobbia, de ez már nem normális. TÖMÖR 30cm VASTAG VAS BEJÁRATI AJTÓNK VAN. A ház minden részében van valami fegyver. És nem mehetek az utcára kés nélkül, mert bármikor megtörténhet és a KIKÉPZÉSEM(WTF?) alapján meg kell tudnom védeni magam. Eddig minden barátom aki átjött többet nem akart, mert apám csak a fegyvereket és a túlélési taktikáit mutogatta, ami egy darabig szórakoztató, de egy idő után minden csak az nem. Mit lehet kezdeni apámmal? Nem csodálkoznák ha anyám elválna, de én szeretem őket, és azt szeretném hogy minden a régi legyen.

Én:15/F

Apám:37


2013. jún. 7. 22:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem apukádnak pszichotikus tünetei vannak. Ha ez ne kamu, akkor nem normális. Lehet, hogy skizofrén. Ismerek valakit, akinél ugyanez van, csak az ufókkal.:S Ehhez szakember kell.
2013. jún. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
66%

Apád skizofrén van még egyéb kérdésed?


Ez nem vicc halál komoly.

2013. jún. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%

Ne aggódj, ha nem jönnek a zombik, majd jönnek a cigányok!

Nem fog kárba veszni a sok munka!

:(

2013. jún. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%

'' TÖMÖR 30cm VASTAG VAS BEJÁRATI AJTÓNK VAN.'' hát én már itt beszartam xDD


Amúgy ez már beteges dolog, melyik játék/filmet mutattad neki?

2013. jún. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

nem akarod bemutatni apámnak? :D


szerintem jól kijönnének, nálunk is van egy rakat fegyver, meg egy páncélszoba :D

2013. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem betegES, hanem komolyan beteg.

Ez már súlyosan pszichotikus, teljesen elvesztette a kapcsolatát a valósággal. Bár egyelőre csak idétlen hóbortnak tűnik, könnyen ön- és közveszélyessé válhat.

Nem akarlak ijesztegetni, meg az ördögöt a falra festeni, de mi van, ha neadjisten azt fogja képzelődni, hogy már megfertőzött titeket a zombi vírus? Mi lesz? Álmotokban lekaszabol titeket?

Ez most nem vicc sajnos! Mind az ő érdekében, mint a ti érdeketekben mi hamarabb kezeltetni kell őt, de minimum, hogy távol maradni ettől az elmeháborodottól. Tényleg nem vicc, véletlenül másabb hangulatban lát, mint amilyen szoktál lenni, simán bekattanhat, hogy te már zombi vagy, és legyilkol. Értem én, hogy jó lenne boldogan, együtt élni, de sajnos most igazából az a kérdés, hogy egyáltalán akartok-e normális életet élni?


Ja, és nehogy magadat okold! Aki egy szimpla filmtől így bekattan, ott már alapvető problémák vannak.

2013. jún. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy kamu. Ennyi. Te még azt sem tudod, hogy mennyi az a 30 cm. Egy ilyen vastagságú tömör vasajtó súlya meghaladná a 4 tonnát. Nincs az a fal, vagy vasalat ami ezt elbírná. A vályog-kérótok összedőlne alatta.
2013. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyébe inkább a háborúra készülnék fel mert annak van több esélye mint egy zombi támadásnak. Egyik haverom apja régen még 2009-10 magasságában megvolt róla győződve hogy 2012-ben eljön a világvége és szó szerint kibővítette a pincét ami mélyebb lett, plusz szobák, fürdő, hálószoba, akkor egy nagyobb szoba az ellátmánynak, és sorolhatnám. És ami a legdurvább volt hogy elkezdett tartós élelmiszereket beszerezni.

Persze már lehiggadt ő a felesége befenyítette hogy válás lesz belőle. De utána nem állt le ezzel amikor hallotta hogy balhé van Észak Koreával akkor megint elkezdett jönni a rög eszméjével hogy jön a világháború és akkor meg erősítette a ház minden pontját, ez nem vicc.

Persze azóta már megint leállt, de annyi haszna volt hogy a pincébe egy komplett lakrészt alakított ki ahol most a haverom lakik, röhögni fogtok de ez így van!

Apukádnak is hasonló a mániája ahogy elnézem, persze annyival lehetne hasznosítani ezt az egészet hogy akkor minden zúgót erősítsen meg és akkor egy katasztrófa helyzetben is atombiztos lesz a házatok ami azért nem egy rossz dolog, de ezek a tervek amiket havonta megbeszéltek, ez már túlzás.

Ha nem áll le akkor lehet drasztikusabb módszereket kell erre keresnetek hogy válás, és te is megmondod hogy ha anyud elválna akkor te is mész vele mert már nem bírod ezt.

Haverom apja így tudott leállni de már mondták neki hogy jobb ha elmegy orvoshoz mert beteges amit leművelt az.

Egyszer voltam náluk amikor az apja éppen a pincét csinálta és mondta hogy mivel haver vagyok nekem is csinál egy helyet vészhelyzet esetére, meg totál komolyan mondta hogy miket kell csinálni ha jön a világvége, meg mi lesz és hogy miket kell megmenteni hogy újra feltudjuk építeni az életet, jó hogy már nem akart növényeket meg állatokat begyűjteni, mert akkor tényleg a diliházban kötött volna ki.

Szóval nem csak a te apád ilyen.

2013. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy nincs kényszergyógykezelés.
2013. jún. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Tényleg nincs Magyarországon kényszergyógykezelés? Én külföldi vagyok, de nálunk ha valaki veszélyezteti önmagát, vagy másokat, akkor akarata ellen is kezelhetik a pszichiátrián.

Egyébként apukádnak mindenképp orvosi segitségre van szüksége.

2013. jún. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!